Najlepszy typer UFC 273. Pula nagród 20 000 PLN dla graczy

Bardzo ciekawą ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher eFortuna z okazji gali UFC 273. Gracze za typowanie tej imprezy mogą wygrać dodatkową kasę w promocji „Ekspert +”, a pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Kasa dla typerów UFC 273 od bukmachera Fortuna

Kasa dla typerów UFC 273 od bukmachera Fortuna

Śmiało można powiedzieć, że zapowiada się bardzo ciekawa impreza, w której to dojdzie do takich walk, jak m.in. Volkanovski vs Jung, Sterling vs Yan, Chimaev vs Biurns, Garry vs Weeks, Rozenstruik vs Tybura.

Każdy z graczy może liczyć na ekstra kasę w promocji „Ekspert +”, a jest ona dostępna wyłącznie u bukmachera www.eFortuna.pl i jest ona aktywna do 8 kwietnia do godziny 23:59.

20 000 PLN dla typerów na UFC 273

Bukmacher eFortuna online w ramach promocji „Ekspert +” wymaga od typerów zagranie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO za minimum 5 PLN, na którym to koniecznie muszą znajdować się następujące walki:

  • Pichel vs Madsen
  • Hernandez vs Fremd
  • Olenik – Vanderaa
  • Gall vs Malott
  • Garry vs Weeks
  • Rozenstruik vs Tybura
  • Dern vs Torres
  • Chimaev vs Burns
  • Sterling vs Yan
  • Volkanovski vs Jung
Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Trzeba mieć na uwadze, że na każdą z powyższych walk gracz KONIECZNIE musi oddać typy w formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie. Dodatkowo trzeba wiedzieć, iż one muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Gracze, którzy poprawni wytypowali powyższe konfrontacje to poza wygraną gotówką mogą otrzymają dodatkowe środki. Bowiem bukmacher eFortuna podzieli pomiędzy nimi pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Fortunie 2022:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online na sam start oferuje pakiet powitalny, w którym to można liczyć nawet na 2720 PLN. Jednak koniecznie jest wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE, aby dokonać aktywacji niżej wymienionych bonusów.

Już za samo założenie konta gracz otrzyma 20 PLN za założenie konta i to bez żadnego depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem do 600 PLN. W przypadku przegranego zakłady typer otrzyma zwrot 100% stawki.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online