O 50% większe wygrane u legalnego bukmachera Fortuna

Legalny bukmacher zwiększa wygrane swoim graczom i to codzienne. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, na którym będą znajdować się co najmniej pięć zdarzeń, aby liczyć na dodatkowe środki za wygraną. Maksymalnie gracz może liczyć na bonus do 50%.

Fortuna. Bonus bukmacherskie 2019

Fortuna. Bonus bukmacherskie 2019

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera www.efortuna.pl, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja graczom jest dostępna codziennie, aż do 31 grudnia 2019 roku!

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, na którym muszą znajdować się minimum pięć zdarzeń. Wysokość bonusu uzależniona jest od ilości typów znajdujących się na kuponie!

Warto jest wiedzieć, że typer nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak gracz musi pamiętać, żeby dodać do kuponu bonus kursowy.

betfan kod promocyjny

Maksymalnie wygrana może być większa o 50%. Tabela z podziałem na bonusy przedstawia się następująco:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększa przez legalnego bukmachera Fortuna pod warunkiem, ze gracz zagrał kupon spełniającymi powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako wygrany.

Fortuna najnowszy kod promocyjny na start.

Bukmacher Fortuna oferuje dla swoich graczy bonus powitalny, gdzie to można na start otrzymać chociażby freebeta o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że pakiet powitalny zostanie aktywowany.

Gracz, który natomiast dokona pierwszej wpłaty może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN oraz bonus równowartości depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...

Bukmacher Betclic Polska zwraca stawkę za przegrany kupon

Specjalną ofertę promocyjną skierowaną do fanów koszykówki przygotował bukmacher Betclic. W przypadku przegranej każdy gracz może liczyć na zwrot całej stawki za jaką został...

Promocja Świąteczny Król Typerów w Betclic. Pula nagród 80 000 PLN

Specjalną ofertę promocyjną graczom na grudzień przygotował bukmacher Betclic Polska. Typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na extra bonusy. A jest o co walczyć,...

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...