Obstawiaj legalnie mecze bez podatku u bukmachera eWinner

Bukmacher eWinner nagradza wszystkich swoich aktywnych typerów extra bonusem za obstawienie meczy. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, aby liczyć na większe wygrane o 14%.

Bukmacher eWinner zwiększa wygrane o 14%

Bukmacher eWinner zwiększa wygrane o 14%

A śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno jest co typować, ponieważ oferta bukmachera eWinner jest dosyć bogata. Do tego mecze są rozgrywane chociażby w NBA, czy europejskich pucharach, jak Eurolidze i Eurocup.

To sprawia, ze gracz, który chce skorzystać musi mieć na uwadze, że jest ona aktywna wyłącznie na stronie www.eWinner.pl i jest ona dostępna przez cały dzień, aż do odwołania.

Bonusy dla graczy za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponów AKO, na których muszą koniecznie typy znajdować się z koszykówki. Zdarzenia mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Dodatkowo wymagane jest to, iż kurs każdego z tych typów nie może być mniejszy niż 1.30.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz będzie mógł liczyć na większe wygrane o 14%. Dodać jest dodatkowo ważny aspekt. A mianowicie, że można zagrać dowolną ilość kuponów.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Bukmacher eWinner oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, gdzie to można liczyć na:

  • pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN
  • bonus równowartości dokonanego drugiego depozytu do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest zaznaczyć, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online