Obstawienie bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna

Legalny bukmacher eFortuna PL zwiększa wygrane wszystkim swoim typerom o 14%. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, aby cieszyć się z wygranej.

Fortuna zwiększa wygrane o 14%

Fortuna zwiększa wygrane o 14%

A na pewno jest co obstawiać, bo oferta bukmachera eFortuna jest bardzo bogata. Tym bardziej, że do zmagań ligowych wrócili czołowe ligi europejskiej, jak m.in. Premier League, czy też Bundesliga.

Jednak na uwadze, że akcji Hours” jest aktywna wyłącznie w następujących dniach i godzinach trwa w wtorki, środki i czwartki w godzinach 16:00 – 18:00, piątku w godzinach 16:00 – 18:00, a także w soboty oraz niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00 u legalnego bukmachera www.eFortuna.pl.

Większe wygrane o 14%

Bukmacher eFortuna PL w ramach wspomnianej akcji promocyjnej dopuszcza wyłącznie kupony AKO.

Na każdym zakładzie muszą znajdować się minimum trzy typy, a każdy z nich musi być o kursie nie mniejszym niż 1.30. Dodać jest warto, że zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Bonus powitalny w sTS

Automatycznie wygrana zostanie zwiększona pod warunkiem, że gracz spełnia powyższe kryteria. Dodać jest warto, że nie ma limitów co do ilości zagranych kuponów.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eFortunie?

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje graczom limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • darmowe 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • pierwszy bezpieczny kupon do 600 PLN
  • premia równowartości drugiego depozytu do 2100 PLN

Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego — BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online