Jeżeli nie posiadasz konta u bukmacher BetClic to masz dobrą okazję, aby je założyć. Wszystko możesz zrobić online i to bez zajmowania zbyt wielu minut. W zamian można liczyć na darmowy bonus do 1000 PLN.

Pakiet na start od bukmachera BetClic

Pakiet na start od bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy jeszcze mnie posiadają konta u bukmachera BetClic.

Chcąc liczyć na darmowy bonus do 1000 PLN wystarczy spełnić podstawowe dwa warunki promocji. Pierwszy z nich jest to dokonanie rejestracji konta, a trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic. Wszystko można zrobić online i to bez wychodzenia z domu. A sam proces nie powinien zająć zbyt wielu minut, ponieważ jest bardzo prosty i przejrzysty.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Następnie bukmacher wymaga, że trzeba dokonać pierwszej wpłaty. W zamian ten operator przyzna równowartość depozytu, czyli gracz, który przykładowo wpłacić 600 PLN drugą taką samą kwotę otrzyma w formie bonusu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Bonus trafi automatycznie na konto gracza w formie środków bonusowych po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty.

Warto jest pamiętać o tym, że ta promocja dotyczy jedynie pierwszego depozytu.

Oferta legalnego bukmachera BetClic:

Sam operator zapowiada, że swoją ofertę zarówno bukmacherską jak i bonusów dla swoich użytkowników będzie regularnie powiększał.

Jednak już teraz gracze, którzy posiadają konto u bukmachera BetClic mogą w pełni legalnie i to online korzystać z TV BetClic, gdzie można oglądać wydarzenia sportowo na żywo.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl