Pewny zakład – zwrot 40 PLN w Betclic

Przed nami niezwykle ciekawy piłkarski tydzień, ponieważ zostaną rozegrane chociażby mecze ćwierćfinałowe w Lidze Mistrzów. Natomiast w czwartek będzie mogli emocjonować się rozgrywkami w Lidze Europy. Z okazji meczów pucharów bukmacher Betclic przygotował specjalną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na pewne 40 PLN.

40 PLN dla typerów Ligi Mistrzów i Ligi Europy

40 PLN dla typerów Ligi Mistrzów i Ligi Europy

A śmiało można powiedzieć, że emocji na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami takie konfrontacje, jak chociażby Bayern Monachium vs PSG, Porto vs Chelsea, czy też Real Madryt Liverpool.

Chcąc skorzystać z oferty „Pewny zakład” koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana akcja dostępna jest 8 kwietnia do godziny 23:59.

40 PLN na europejskie puchary:

Zadaniem graczy w ramach oferty „Pewny zakład” jest stworzenie zakładu AKO, na którym muszą znajdować się mecze wyłącznie z piłki nożnej. A mogą one pochodzić zarówno z Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Warto jest mięć na uwadze, że na kuponie musi znajdować się co najmniej cztery zdarzenia, zaś kurs łączny nie może być mniejszy niż 4.00.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Jeśli pierwszy kupon spełniający powyższe warunki promocji okażę się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. W przypadku jednego błędu typer będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki do 40 PLN.

550 PLN na start w Betclic:

W skład bonusu powitalnego u bukmachera Betclic wchodzi zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny typerom pod warunkiem wpisaniu kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli dowolny przez gracza kupon okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online