Promocja bukmachera Fortuna na IEM w Katowicach. 30 złotych dla każdego.

Fani eksportu niewątpliwie czekają na największe wydarzenie w Polsce, które będzie miało miejsce w stolicy Górnego Śląska. Tam najlepsi zawodnicy będą rywalizował podczas turnieju IEM w Katowicach.

30 złotych dla każdego na IEM 2020

30 złotych dla każdego na IEM 2020

Akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Oferta promocyjna dostępna jest w dniach od 28 lutego do 1 marca. Swojego udziału typerzy w tej akcji nie muszą nikomu zgłaszać, ani tez się zapisywać.

W ramach tej akcji kwalifikuje się wyłącznie kupony: pojedyncze, wielkozdarzeniowe lub MAXIKOMBI. Istotne w tym jest to, że na zakładzie musi znajdować się do najmniej jeden typ z eksporu. Typ może pochodzić z oferty przedmeczowej lub tez na żywo.

betfan kod promocyjny

Najlepsi zawodnicy esportowi rywalizują podczas turnieju IEM w Katowicach.

Zakład nie może zostać rozegrany za mniejsza kwotę niż 30 złotych. Chociaż trzeba mieć też na uwadze, że z tej akcji wykluczone są kupony, które zostały zawarte są środki bonusowe.

Zagrany przez gracza kupon jak okaże się wygrany to super. Cala kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadkiem, gdy faworyci Cie zawiodą otrzymają bonus o wartosci 30 zlotych.

Bonus bez depozytu w Fortunie

Każdy nowy gracz bukmachera Fortuna online na start może otrzymać 20 złotych i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Poza tym to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty, gracz otrzymuje:

  • premie równowartości wpłaty do 100 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Superbet bonus powitalny 584 PLN. Freebet bez wpłaty własnej!

Bukmacher Superbet oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to łączny bonus może wynieść nawet wartość 584 PLN. Superbet najnowszy pakiet powitalny....

Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane z tenisa. Bonus do 40 PLN

Bukmacher Betclic Polska online zmniejsza przegrane swoim typerom za obstawienie meczy z tenisa. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegrali liczyć na zwrot...

Zwrot stawki co tydzień za kupony od STS. Extra 50 PLN

Trzeba powiedzieć, że atrakcyjną ofertą każdemu typerowi oferuje bukmacher STS online. Bowiem za przegrane zakłady typerzy mogą liczyć na zwrot stawki i to co...

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...