Promocja bukmachera Fortuna na IEM w Katowicach. 30 złotych dla każdego.

Fani eksportu niewątpliwie czekają na największe wydarzenie w Polsce, które będzie miało miejsce w stolicy Górnego Śląska. Tam najlepsi zawodnicy będą rywalizował podczas turnieju IEM w Katowicach.

30 złotych dla każdego na IEM 2020

30 złotych dla każdego na IEM 2020

Akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Oferta promocyjna dostępna jest w dniach od 28 lutego do 1 marca. Swojego udziału typerzy w tej akcji nie muszą nikomu zgłaszać, ani tez się zapisywać.

W ramach tej akcji kwalifikuje się wyłącznie kupony: pojedyncze, wielkozdarzeniowe lub MAXIKOMBI. Istotne w tym jest to, że na zakładzie musi znajdować się do najmniej jeden typ z eksporu. Typ może pochodzić z oferty przedmeczowej lub tez na żywo.

betfan kod promocyjny

Najlepsi zawodnicy esportowi rywalizują podczas turnieju IEM w Katowicach.

Zakład nie może zostać rozegrany za mniejsza kwotę niż 30 złotych. Chociaż trzeba mieć też na uwadze, że z tej akcji wykluczone są kupony, które zostały zawarte są środki bonusowe.

Zagrany przez gracza kupon jak okaże się wygrany to super. Cala kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadkiem, gdy faworyci Cie zawiodą otrzymają bonus o wartosci 30 zlotych.

Bonus bez depozytu w Fortunie

Każdy nowy gracz bukmachera Fortuna online na start może otrzymać 20 złotych i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Poza tym to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty, gracz otrzymuje:

  • premie równowartości wpłaty do 100 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online