Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna, w której typerzy poza wygraną mogą liczyć na premię o wartości 30 PLN. I to bez znaczenia, jak kuponu zostały rozliczone.

Pewne 30 PLN na skoki narciarskie dla graczy od Fortuny

Pewne 30 PLN na skoki narciarskie dla graczy od Fortuny

Śmiało można powiedzieć, że emocji podczas pierwszego weekendu w skokach narciarskich na pewno nie powinno brakować. Tym bardziej, że przed nami dwa konkursy: drużynowy i indywidualny. Z pewnością Biało – Czerwoni będą chcieli zaprezentować si tutaj z jak najlepszej strony, ponieważ zawody zostaną rozegrane na skoczni A. Małysza w Wiśle.

Promocja drużynowy „Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie” dostępna jest u bukmachera www.eFortuna.pl w dniach od 21 do 22 listopada. Warto jest mieć na uwadze, że swojego udziału w niej nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Darmowy bonus na skoki narciarskie:

Wspomniana wyżej promocja polega na zagraniu minimum po jednym kuponie za nie mniej niż 30 PLN w każdym dzień trwania promocji, na który będzie znajdować się co najmniej jeden typ z skoków narciarskich z PS w Wiśle.

Dopuszczone są przez bukmachera eFortuna zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMBI. Jednak niezależenie od tego, jakie zakłady zawarte na kuponie mogą znajdować się same zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, który obstawił typy na skoki narciarskie spełniające powyższe warunki w prezencie otrzyma 30 PLN. I co istotne obojętnie, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus na start u bukmachera eFortuna:

Bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim swoim graczom na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to na samym początku można liczyć na:

  • bonus za założenie konta bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Łącznie każdy użytkownik może rozpocząć obstawienie meczy od łącznej premii o wartości 2230 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online