Promocja na europejskie puchary w STS. Darmowe 100 PLN dla graczy

Bukmacher STS z okazji kolejnego tygodnia spotkań w ramach kwalifikacji europejskich pucharów rozdaje bonusy dla swoich graczy, gdzie to na konto każdego typera może trafić nawet 100 PLN.

100 PLN na europejskie puchary w STS

100 PLN na europejskie puchary w STS

Śmiało trzeba powiedzieć, że ciekawych rywalizacji w najbliższych dniach na pewno nie będzie brakowało, bo dojdzie do takich potyczek, jak m.in. Rangers – PSV, Dynamo Kijów – Benfica, Raków Częstochowa – Slavia Praga, czy też Lech Poznań – Dudelange.

Z okazji tych rozgrywek bukmacher STS oferuje wszystkim graczom specjalną akcję promocyjną „Bonus od wpłaty do 100 PLN”, która jest dostępna wyłącznie w dniach od 16 do 18 sierpnia do godziny 23:59.

Lecz chcąc z niej skorzystać należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl i to przed dokonaniem pierwszego depozytu.

Extra kasa od bukmachera STS

Chcąc liczyć na darmowe środki od bukmachera STS w ramach wspomnianej akcji promocyjnej „Bonus od wpłaty do 100 PLN” należy dokonać wpłaty w wysokości minimum 50 PLN.

Bonus powitalny w sTS

Po spełnieniu tych warunków gracz otrzyma premię o wartości 50% depozytu, a można otrzymać nawet 100 PLN w formie środków bonusowych.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Polski bukmacher STS na sam start oferuje limitowany pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć ekstra kasę.

Bowiem za każdą z trzech pierwszych wpłat gracz otrzyma dodatkową kasę, gdzie to maksymalnie można otrzymać do 1500 PLN.

Jednak należy w pierwszej kolejności wpisać kod promocyjny —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Lecz cały proces założenia konta zajmie dosłownie kilka chwil.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online