Promocja na zakład u bukmachera BetClic na mecz Polska – Słowenia

„Pewny zakład” jest to najnowsza promocja legalnego bukmachera BetClic skierowana do typerów, którzy typują piłkę nożną. Operator w tej akcji zmniejsza ryzyko przegranej przyznając bonus do 40 PLN.

Darmowe promocje u bukmachera BetClic 2019

Darmowe promocje u bukmachera BetClic 2019

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach od 18 do 19 listopada do godz. 23:59. Typer, który chce wziąć udział z tej oferty musi się do nie zapisać. Można to wyłącznie zrobić na stornie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Podczas tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, których kurs całkowity wyniesie minimum 4.00.

Typy znajdujące się na zakładzie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo z piłki nożnej.

Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ przed nami starcia chociażby w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy 2020, gdzie to swoje spotkanie rozegra chociażby Polska, która na PGE Narodowym zmierzą się z Słowacją.

betfan kod promocyjny

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Należy jednak pamiętać, że z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji i został rozliczony jako wygrany, to super! To cała kwota znajdzie się na koncie typera! W przypadku pecha i przegranego zakładu. Bukmacher BetClic przyzna bonus do 40 PLN.

Darmowy kody promocyjny u bukmachera BetClic

Legalny bukmacher BetClic Polska oferuje nowym typerom promocję na start w postaci Cashbacka, czyli zakładu bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510”.

Jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki, a maksymalnie można otrzymać 510 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online