Promocja „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” w STS z łączną pulą nagród 35 000 PLN.

Specjalną oferta promocyjna każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher STS. Gracze co tydzień oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na extra środki, bowiem pula nagród wynosi 35 000 PLN.

Extra gotówka dla typerów

Extra gotówka w STS dla typerów

Trzeba przyznać, że obecnie obstawienie meczy u bukmacherów staje się coraz bardziej popularne. Wynika to z tego, że kolejne rozgrywki piłkarskiej wracają do zmagań.

Na tą okazję bukmacher STS online oferuje specjalną akcję „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Trwa ona do odwołania, ale należy mieć na uwadze, że znajdą się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Istotne w tym wszystkim jest to, że gracz chcąc liczyć na darmowe bonusy musi do tej oferty się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie w prosty sposób, wykonując dwie czynności: zalogować się na swoje konto na www.STS.pl. Następnie gracz musi kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce oferta promocyjnej „Obstawiaj i wygrywaj porównanie”.

Darmowe bonusy bukmacherskie za obstawienie meczy

W ramach oferty promocyjnej „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” kwalifikukują się jedynie zakłady AKO, na których musi znaleźć się równa ilość czterech typów.

Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą to zdarzenia. W dodatku mogą pochodzić one z oferty przedmeczowej oraz „na żywo”. Jednak wymóg konieczny jest taki, że minimalny kurs typu to 1.50.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka minimalna każdego kuponu nie może być mniejsza niż 15 PLN. Promocją nie jest objęty zakład, który zostanie zawarty za środki bonusowe.

Pula nagród wynosi, aż 35 000 PLN i tak kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, których zakłady okazały się wygrane i spełniają powyższe warunki promocji.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Wszyscy nowi gracze bukmachera STS online, którzy dokonają rejestracji konta mogą liczyć na limitowany pakiet powitalny. Chcąc z niego skorzystać obowiązkowo trzeba wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w czasie zakładania konta.

Wówczas każdy typer otrzyma darmowe środki. Za rejestrację na konto typera trafi bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Natomiast gracz, który dokona swojego pierwszej wpłaty otrzyma premię jej równowartości, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...

Bukmacher Betclic Polska zwraca stawkę za przegrany kupon

Specjalną ofertę promocyjną skierowaną do fanów koszykówki przygotował bukmacher Betclic. W przypadku przegranej każdy gracz może liczyć na zwrot całej stawki za jaką został...

Promocja Świąteczny Król Typerów w Betclic. Pula nagród 80 000 PLN

Specjalną ofertę promocyjną graczom na grudzień przygotował bukmacher Betclic Polska. Typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na extra bonusy. A jest o co walczyć,...

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...