Pula nagród 20 000 PLN w promocji Ekspert + w Fortunie

W związku z galą KSW 71, która odbędzie się podczas najbliższej soboty bukmacher eFortuna online oferuje graczom limitowaną akcję promocyjną „Ekspert +”, w której to pula nagród wynosi 20 000 PLN.

20 000 PLN dla najlepszych typerów KSW 71 w Fortunie

20 000 PLN dla najlepszych typerów KSW 71 w Fortunie

Niewątpliwie ciekawych konfrontacji podczas najbliższego weekendu nie zabraknie, ponieważ przed nami takie rywalizacje, jak m.in. Różalski vs Ziemmerman, Szpilka vs Radczenko, Mańkowski vs Torres, czy też Ziołkowski vs Rajewski.

Każdy z graczy ma prawo skorzystać z promocji „Ekspert +” z pulą nagród 20 000 PLN u bukmachera www.eFortuna.pl, która jest aktywna do 18 czerwca do godziny 19:00.

Nagrody dla najlepszych typerów KSW 71

Warunki promocji „Ekspert +” są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO za co najmniej 5 PLN, na którym obowiązkowo muszą znajdować się następujące starcia:

  • Doussis – Dzwoniarek
  • Desmae – Sowiński
  • Stawowy – Martinek
  • Wikłacz – Santos
  • Szymański – Mircea
  • Szpilka – Radczenko
  • Mańkowski – Torres
  • Różalski – Zimmerman
  • Ziółkowski – Rajewski
Bonus powitalny w sTS

Na każde z powyższych walk gracz musi wiedzieć, że koniecznie trzeba oddać typy w formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie, które dodatkowo muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypują powyższe walki to oprócz wygranej gotówki otrzymają dodatkowe środki, ponieważ bukmacher eFortuna podzieli pomiędzy nimi pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus do 2720 PLN w Fortunie:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na Ekstraklasę na sam początek o łącznej wartości nawet 2720 PLN.

Już za samo założenie konta typer otrzyma 20 PLN i to bez żadnego depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, aż do 600 PLN.

A to nie wszystko co bukmacher Fortuna online ma w swojej ofercie A mianowicie gracz, który zdecyduje się dokonać kolejnego depozytu otrzyma premię jego równowartości do 2100 PLN.

Lecz bardzo ważne jest to, aby wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online