STS Betgames – legalny poker i nie tylko!

Legalny bukmacher STS online posiada w swojej ofercie oprócz zakładów, także gry karciane Betgames. Użytkownicy tam mogą grać, w takie gry jak chociażby poker, wojnę oraz bakaret. Na te gry karciane aktywna jest chociażby promocja „Bezpieczne 25 PLN na Betgames”, w której to można liczyć co tydzień na bonus o wartości 25 złotych i tak, aż do odwołania.

Kasyno legalne w Polsce online

Poker legalny w Polsce online

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych, a każda z nich dostępna od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie trzeba przejść w zakładkę „Bezpieczne 25 PLN na Betgames”.

Następnie pozostaje graczowi już obstawiać Betgames, czyli takich gier jak:

  • poker
  • wojna
  • bakaret

Warto jest mieć na uwadze, że gry karciane u bukmachera STS jest w pełni legalne i zgodne z polskim prawem.

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 2.00, zaś wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z Betgames.

Stawka każdego zakładu jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że żaden zakład zawarty za środki bonusowe nie bierze udziału w tej ofercie.

Bukmacher STS na koniec każdego okresu rozliczeniowego dokona zsuwania stawek, a następnie przyzna bonus o wartości 10%:

Przykład: Całkowita łączna stawka za przegrane kupony wyniosła 200 złotych, a w zamian typer otrzyma premię o wartości 20 złotych.

Każdy użytkownik co tydzień może otrzymać jeden bonus, który maksymalnie może wynieść 25 złotych.

Kod promocyjny na Cashback

Pewne 25 złotych od STS na Betgames

Dodatkowo każdy gracz codziennie może liczyć na „Pewny zakład 20 złotych od Betgames STS„. Promocją objęty jest pierwszy zakład, na którym to mogą znajdować się same zdarzenia z gier karcianych online jak poker, wojna lub bakarat, a kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.90.

W razie przegranej gracz otrzymać może bonus w wysokości 20 złotych. Na zwrot stawki każdy gracz może liczyć codziennie.

Extra bonus bez depozytu od STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu nowemu użytkownikowi pakiet startowy, w który to na start można otrzymać:

  • freebet bez wpłaty własnej wartości 29 złotych
  • bonus równowartości depozytu do 1200 złotych

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online