Turniej u bukmachera STS z pulą nagród 15 000 PLN na wirtualne Sporty i Betgames.

Bukmacher STS w swojej ofercie bonusowej posada akcję „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. W ramach tej akcji każdy gracz może liczyć na darmowe środki za obstawienie sportów wirtualnych i grę w Betgames. Bowiem pula nagród wynosi, aż 15 000 PLN.

Turniej na sporty wirtualne i Betgames

Turniej na sporty wirtualne i Betgames

Co tutaj dużo mówić obstawienie sportów wirtualnych w ostatnich tygodniach stało się bardziej popularne niż było to chociażby dwa miesiące temu. Poza tym duża ilość graczy również korzysta z nowości bukmachera STS, czyli Betgames. Są to gry karciane, w których gracze mogą grać i to za prawdziwe pieniądze w pokera online, wojnę lub bakaret.

Akcja promocyjna „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie” dostępna jest każdemu graczowi, który posiada aktywne konto u bukmachera STS w dniach od 8 do 19 kwietnia do godz. 23:59.

Należy jednak mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej oferty konieczne jest zapisanie się do niej. Zrobić to można w łatwy sposób. Mianowicie zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, po czym trzeba przejść w zakładkę „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie” i kliknąć w przycisk „Dołącz”.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Najlepszy typer. Konkurs z nagrodami.

Gracz, który spełnił już powyższe warunki promocji może obstawiać mecze. W ramach tej oferty promocyjnej kwalifikują się kupony, których kurs całkowity nie jest mniejszy niż 1.50, zaś stawka musi wynosić co najmniej 5 PLN. Na kuponie mogą znajdować się wyłącznie typy ze sportów wirtualnych lub Betgames STS.

Za zagrane zakłady gracz otrzymuje punkty:

  • za kupony przegrane – stawka x 0,88
  • za kupony wygrane – stawka x kurs x 0,88

Na koniec akcji trafią nagrody do stu graczy, którzy uzbierają największą ilość punktów. Na pewno jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 15 000 PLN:

PozycjaWysokość bonusu
1 Miejsce3 000 PLN
2 Miejsce2 000 PLN
3 Miejsce1 250 PLN
4-5 Miejsce750 PLN
6-10 Miejsce500 PLN
11-15 Miejsce250 PLN
16-25 Miejsce100 PLN
26-50 Miejsce50 PLN
51 – 100 Miejsce25 PLN

Nagrody znajdą się na kontach graczy najpóźniej do dnia 24 kwietnia 2020 r. do godz. 23:59.

Bonus na start u bukmachera STS:

Ciekawy pakiet powitalny wszystkim nowym użytkownikom przygotował bukmacher STS. Wystarczy wpisać specjalne hasło promocyjny —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym aby liczyć na następujące bonusy:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN.

Nie można również zapominać, że gracze mecze mogą obstawiać wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online