Voucher od bukmachera STS 40 PLN na zakłady bukmacherskie

Nie korzystałeś jeszcze z aplikacji mobilnej bukmachera STS? Jak, nie to warto jest ją pobrać i zainstalować. W zamian operator przyzna darmowy voucher w wysokości 40 PLN.

Darmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS

Darmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie korzystali z aplikacji mobilnej bukmachera STS. Warunki tej promocji są niezwykle proste.

Należy do dnia 25 lipca do godz. 23:59 ze strony internetowej bukmachera STS pobrać aplikację mobilną. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu.

Następnie trzeba wyrazić chęć odebrania bonusu. Należy to zrobić poprzez zalogowanie się do aplikacji mobilnej, a następnie kliknięcie w bocznym menu „Bonusy i akcje”.

Kod promocyjny na Cashback „KOD500”

To sprawi, że za darmowy bonus w wysokości 40 PLN znajdzie się na koncie gracza, a będzie on do wykorzystania na aplikacji mobilnej!

Bonus trafi na konto gracza do 26 lipca.

STS darmowy kod promocyjny na freebet:

Jeżeli nie posiadasz jeszcze aplikacji mobilnej bukmachera STS jest to dobra okazja, żeby je założyć i na start otrzymać bonus bez wpłaty własnej.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularze rejestracyjnym, a to sprawi, że na koncie pojawią się darmowe środki.

Dodatkowo nie można również zapominać o fakcie, że ten bukmacher zwiększa pierwszy depozyt. Wystarczy dokonać wpłaty, aby otrzymać jej równowartość. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online