Większe wygrane o 10% na zakłady LIVE w lipcu u bukmachera Fortuna

Lubisz obstawiać zakłady na żywo? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Fortuna, która to zwiększa wygrane o 10% na kupony – LIVE.

Fortuna zwiększa wygrane o 10% na zakłady na żywo

Fortuna zwiększa wygrane o 10% na zakłady na żywo

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłacie.

Promocja trwa do codziennie do końca 31 lipca! Jednak aktywna jest trzykrotnie w każdy dzień w następujących godzinach: 13:30 – 14:00; 15:30 – 16:00; 20:30 – 21:00.

To wszystko sprawia, że swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to jest zagranie kuponu w wyznaczonych godzinach. Na kuponach muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia z oferty LIVE bukmachera Fortuna.

Kupon może zostać zagrany zarówno ze strony bukmachera jak i aplikacji mobilnej wspomnianego operatora. Lecz dopuszczalne są jedynie kupony AKO oraz Maxikombi.

Stawka minimalna nie jest określona, ale kupon nie może zostać zagrany za więcej niż 500 PLN.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Z promocji są wykluczone automatyczne wszystkie kupony z wykorzystaną opcję „Early Cash Out”.

Po spełnieniu tych warunków należy dodać opcję „Bonus Live 10%”.

Gracz, który spełnia powyższe punkty, a poza tym jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 10%.

Pakiet na start u bukmachera Fortuna

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera Fortunna to warto jest je założyć, ponieważ operator przyznaje darmowy bonus na start w wysokości 20 PLN i to bez dokonania pierwszego depozytu.

Jednak to nie wszystko. Po pierwszej wpłacie można liczyć na zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości wpłaty. Maksymalnie do 1000 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...

Bukmacher Betclic Polska zwraca stawkę za przegrany kupon

Specjalną ofertę promocyjną skierowaną do fanów koszykówki przygotował bukmacher Betclic. W przypadku przegranej każdy gracz może liczyć na zwrot całej stawki za jaką został...

Promocja Świąteczny Król Typerów w Betclic. Pula nagród 80 000 PLN

Specjalną ofertę promocyjną graczom na grudzień przygotował bukmacher Betclic Polska. Typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na extra bonusy. A jest o co walczyć,...

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...