Większe wygrane o 10% na zakłady LIVE w lipcu u bukmachera Fortuna

Lubisz obstawiać zakłady na żywo? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Fortuna, która to zwiększa wygrane o 10% na kupony – LIVE.

Fortuna zwiększa wygrane o 10% na zakłady na żywo

Fortuna zwiększa wygrane o 10% na zakłady na żywo

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłacie.

Promocja trwa do codziennie do końca 31 lipca! Jednak aktywna jest trzykrotnie w każdy dzień w następujących godzinach: 13:30 – 14:00; 15:30 – 16:00; 20:30 – 21:00.

To wszystko sprawia, że swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to jest zagranie kuponu w wyznaczonych godzinach. Na kuponach muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia z oferty LIVE bukmachera Fortuna.

Kupon może zostać zagrany zarówno ze strony bukmachera jak i aplikacji mobilnej wspomnianego operatora. Lecz dopuszczalne są jedynie kupony AKO oraz Maxikombi.

Stawka minimalna nie jest określona, ale kupon nie może zostać zagrany za więcej niż 500 PLN.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Z promocji są wykluczone automatyczne wszystkie kupony z wykorzystaną opcję „Early Cash Out”.

Po spełnieniu tych warunków należy dodać opcję „Bonus Live 10%”.

Gracz, który spełnia powyższe punkty, a poza tym jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 10%.

Pakiet na start u bukmachera Fortuna

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera Fortunna to warto jest je założyć, ponieważ operator przyznaje darmowy bonus na start w wysokości 20 PLN i to bez dokonania pierwszego depozytu.

Jednak to nie wszystko. Po pierwszej wpłacie można liczyć na zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości wpłaty. Maksymalnie do 1000 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online