Zwrot stawki co tydzień za kupony od STS. Extra 50 PLN

Trzeba powiedzieć, że atrakcyjną ofertą każdemu typerowi oferuje bukmacher STS online. Bowiem za przegrane zakłady typerzy mogą liczyć na zwrot stawki i to co tydzień, nawet do 50 PLN.

Pewne 50 PLN dla graczy co tydzień od STS

Pewne 50 PLN dla graczy co tydzień od STS

Warto jest powiedzieć, że oferty bukmacherów są bardzo bogate i każdy z graczy znajdzie coś dla siebie, ponieważ pojedynki rozgrywane są w większości dyscyplin. W dodatku za kilka dni rusza Australian Open.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS online, który oferuje akcję „Tygodniowy Cashback”. Chcąc w niej udział w udział trzeba koniecznie trzeba się zarejestrować na stronie www.STS.pl. Dodać jest warto, że ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Zwrot stawki za przegrane kupony w STS:

W ramach wspominanej oferty promocyjnej dopuszczone są jedynie zakłady AKO, na których muszą znajdować się dwa dowolne zdarzenia. Dopuszczone są typy z każdej dyscypliny. W dodatku mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej i na żywo.

betfan jak obstawiać zakłady
Nowa promocja bukmachera betfan – Duża kasa do wygrania

Na koniec każdego etapu bukmacher STS dokona zsumowania wszystkich stawek za przegrany kupon po czym przyzna bonus 20% o wartości tej kwoty. Co tydzień każdy gracz może otrzymać nawet 50 PLN.

Bonus powitalny w STS online:

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalny pakiet na start, w którym to można otrzymać extra premię startową o wartości nawet 1229 PLN:

  • 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • bonus równowartości pierwszej dokonanej wpłaty do 1200 PLN

Powyższe środki będą aktywne graczom jedynie wtedy, gdy wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online