Zwrot stawki na finały Wimbledonu u bukmachera Forbet

Podczas obecnego weekendu emocji w świecie tenisa nie zabraknie. Ponieważ zostaną rozegrane dwa finały Wielkoszlemowego u kobiet jak i mężczyzn. Z okazji tych pojedynków bukmacher Forbet oferuje promocje dla swoich graczy, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Bukmacher Forbet zmniejsza przegrane na finały Wimbledonu

Bukmacher Forbet zmniejsza przegrane na finały Wimbledonu

Udział w tej promocji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do soboty, 13 lipca do godz. 14:00. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon do wyznaczonej godziny, na którym znajdą się jedynie dwa zdarzenia, czyli Halep vs S. Wiliams oraz Djoković vs Federer.

Warto jest pamiętać, że z promocji wykluczone są kupony systemowe.

Zdarzenie jakie wybierze grać jest dowolne, ale należy pamiętać, że kurs każdego z typu na kuponie nie może być mniejszy niż 1.50, zaś kurs łączny musi wynieść minimum 2.50.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 199 PLN. Kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher dokona zwrotu całej stawki jedynie pod warunkiem jak się okaże, że kupon został rozliczony jako przegrany.

Jeden gracz może zagrać jeden kupon.

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto użytkownika najpóźniej w poniedziałek 15 lipca do godz. 16:00.

Oferta powitalna bukmachera Forbet:

Jeżeli nie posiadasz konta u tego operatora to warto jest je założyć. Proces rejestracyjny, nie jest skomplikowany, a gracz, który po rejestracji dokona trzech pierwszych depozytów może liczyć na darmowy bonus do 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Jednak to nie wszystko. Warto jest wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. W zamian bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...

Obstawiaj KSW 56 i UFC u bukmacher Fortuna i wygrywaj więcej

Przed nami bardzo ciekawy weekend w sportach walki, ponieważ zostanie rozegrana gala KSW 56 oraz UFC Fight Night. Z tej okazji bukmacher eFortuna posiada...

Bonusy za obstawienie meczy w Betclic do 60 PLN dla typerów

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom na europejskie puchar przygotował bukmacher Betclic Polska - "Misja Europa". Gracze za obstawienie meczy z Ligi Mistrzów i Ligi...

Szybkie 600 zasady gry i wyniki losowania

Szybkie 600 stanowi jedną z kilku dostępnych w ramach usługi Lotto prowadzonej przez będący spółką skarbu państwa Totalizator Sportowy gier losowych, umożliwiającą - jak...