Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Vettel: Mercedes wykorzysta Bottasa jako blokera

Udostępnij na Facebook
04.10.2017 12:07, autor: JW, wyświetleń: 1184

Niemiecki kierowca już w Malezji uskarżał się na to, że Valtteri Bottas celowo go blokował.

"To było jasne, co Mercedes robi" - powiedział Sebastian Vettel po wyścigu w Malezji. "Użyli Bottasa jako blokera. Miał mnie zatrzymać."

Zdaniem niemieckiego zawodnika, Bottas umyślnie utrudniał mu jazdę i z pewnością zrobi to znowu. Fin z kolei po prostu zmagał się ze swoim tempem i oponami. Po GP Malezji przyznał, że obecnie przechodzi przez "najtrudniejszy punkt swojej kariery".

"Jeśli moje wyścigi będą tak wyglądały przez dłuższy czas, to nie skończy się dobrze dla nikogo" - powiedział Valtteri.


Wasze komentarze (7) Dodaj komentarz
~gość / 2017-10-05 16:53:04
~onlYou1906: [...] Chyba nie zrozumiałeś - BOT mógł blokować tylko wtedy kiedy VET by go dublował. W każdym innym przypadku on po prostu robił swoje - walczył o pozycję - tak więc dlaczego miałby go przepuścić? Skoro VET był szybszy to mógł go wyprzedzić. BOT od początku weekendu miał słabe tempo i każdy to widział. Ale każda wymówka jest dobra...

To chyba ty nie rozumiesz. Można również blokować nie będąc dublowanym. Nie pisz mi tylko, że sędziowie niczego się nie dopatrzyli, bo sędziowie wielu sytuacji w wyścigach nie widzą. Po wtóre jeżeli kibicujesz HAM czy komu tam, to nie pisz o VET, że jest gnojek i buc, bo równie dobrze i o HAM można napisać, że jest gnojkiem jeżeli prześledzi się niektóre wydarzenia w jego karierze. cytuj
ekwador15 [komentarzy: 1248] / 2017-10-05 10:23:20
PRZECIEŻ VETTEL NIE DUBLOWAŁ BOTTASA. JAK WY OGLADACIE TE WYSCIGI HEHE ;] Vettel dojechal 19 sekund przez Finem i normalnie z nim walczył, a nie dublował. Tak więc zadałem pytanie, dlaczego miał go puszczać? Lewis jak bedzie jechal za Kimim to tez Kimi bez walki ma oddac pozycje? cytuj
~onlYou1906 / 2017-10-05 09:49:50
~gość: [...] Należy czytać ze zrozumieniem. Blokował to coś innego niż dublował. W tekście nie ma informacji o dublowaniu.

Chyba nie zrozumiałeś - BOT mógł blokować tylko wtedy kiedy VET by go dublował. W każdym innym przypadku on po prostu robił swoje - walczył o pozycję - tak więc dlaczego miałby go przepuścić? Skoro VET był szybszy to mógł go wyprzedzić. BOT od początku weekendu miał słabe tempo i każdy to widział. Ale każda wymówka jest dobra... cytuj
~gość / 2017-10-05 09:32:26
~gość: Nie wiedziałem, że paluch dublował BOT ...? To jest gnojek, nie umiejący się opanować buc. Inni kierowcy powinni go traktować tak, jak na to zasługuje, czyli jak gnojka.

Należy czytać ze zrozumieniem. Blokował to coś innego niż dublował. W tekście nie ma informacji o dublowaniu. cytuj
~gość / 2017-10-04 16:45:58
Nie wiedziałem, że paluch dublował BOT ...?
To jest gnojek, nie umiejący się opanować buc.
Inni kierowcy powinni go traktować tak, jak na to zasługuje, czyli jak gnojka. cytuj
~MobileK / 2017-10-04 12:56:08
Miałem takie chwile, że lubiłem tego gościa, zwłaszcza odkąd odszedł z RBR. Ale teraz widzę, że zaczyna się robić z niego dokładnie ten sam płaczek, co kilka lat temu. Sam marnuje sobie szanse na sukces, a winnych szuka u innych, byle tylko nie u siebie. No i dodatkowo nie potrafi zapanować nad nerwami, co mieliśmy okazję oglądać np. w Azerbejdżanie.

Grosjean musiał skorzystać z usług psychologa, może Vettelek też powinien? cytuj
ekwador15 [komentarzy: 1248] / 2017-10-04 12:39:46
Ale to miał Seba puścić od tak? Nie rozumiem. Czy Kimi pusci Lewisa, gdy ten będzie go ścigał? cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
Scenic Group Sp. z o.o.