Szybkie 600 zasady gry i wyniki losowania

Szybkie 600 stanowi jedną z kilku dostępnych w ramach usługi Lotto prowadzonej przez będący spółką skarbu państwa Totalizator Sportowy gier losowych, umożliwiającą – jak sama nazwa może sugerować – szybki zakup kuponu i równie sprawną jego realizację. Jakie są zasady gry w Szybkie 600? Kiedy są wyniki losowania tej wspaniałej gry?

szybkie 600 zasady gry
Szybkie 600 jak grac żeby wygrywać? Zasady gry i wyniki

Szybkie 600 – zasady i możliwe wygrane

W ramach loterii Szybkie 600, losowane jest sześć z 32 liczb, przy czym to poprawne wytypowanie każdej z nich jest w stanie przynieść nam największą wygraną. Wygrana ta z kolei zależy od naszej stawki – przy tej podstawowej możemy liczyć na najbardziej standardową, przy 10-krotnie większej – na dziesięciokrotnie większą. Aby więc to uściślić:

 • poprawnie obstawiając 6 liczb otrzymujemy 600 złotych co tydzień, przez cały rok; stawiając 10 razy więcej kwota ta zwiększy się do 6000 złotych co tydzień;
 • poprawnie obstawiając 5 liczb otrzymujemy jednorazowo 250 złotych (lub 2500 zł przy większej stawce);
 • poprawnie obstawiając 4 liczby otrzymujemy jednorazowo 50 złotych (lub 500 zł);
 • poprawnie obstawiając 3 liczby otrzymujemy jednorazowo 4 złote (lub 40 zł);
 • poprawnie obstawiając 2 liczby otrzymujemy jednorazowo 2 złote (lub 20 zł).

Losowania w loterii odbywają się codziennie, co 4 minuty, w godzinach od 6:34 do 23:52. Wyniki Szybkie 600 są udostępniane bezpośrednio po każdym z losowań.

betfan jak obstawiać zakłady
Nowa promocja bukmachera betfan – Duża kasa do wygrania

Premia w loterii Szybkie 600

Loteria Szybkie 600 została uatrakcyjniona przez system premii. Te są kumulacyjne. Przed każdym losowaniem wyników w tejże loterii odbywa się tak zwane losowanie dodatkowe. Ono decyduje o przydzieleniu premii do któregoś z pięciu stopni wygranych (definiowanych przez ilość wytypowanych poprawnie liczb – pierwszy stopień to 6 wytypowanych na 6 możliwych liczb, drugi – 5, itd.). Premia jest zawsze dzielona na wszystkie wygrane danego stopnia.

Jak już wspomnieliśmy, premia udziela kumulacji. Jeżeli więc zostaje ona doliczona do wygranych pierwszego stopnia (poprawne wytypowanie 6 liczb), jednak żadna taka nie padnie, jej kwota zostanie dołożona do kolejnej premii.

Fakty na temat loterii Szybkie 600

 • Losowania w loterii Szybkie 600 odbywają się co 4 minuty, od godziny 6:36 do 23:52, każdego dnia.
 • Wyniki Szybkie 600 zawsze aktualne sa na portalu BetOnline.
 • Wygraną z kuponu wydrukowanego przez terminal można odebrać w punkcie Lotto lub Oddziale Totalizatora Sportowego.
 • Wygranej nie można odebrać w dowolnym punkcie Lotto, jeśli jej wartość przekroczy 2280 złotych. Jeżeli tak się stanie, konieczne będzie zgłoszenie jej do Urzędu Skarbowego, a jej odbiór jest możliwy wyłącznie w Oddziałach Totalizatora Sportowego.
 • Zgłoszenia wygranej do Urzędu Skarbowego dokonuje sam Totalizator Sportowy. Właśnie dlatego wypłacając kwotę większą niż 2280 złotych, otrzymamy ją w wartości pomniejszonej o 10%. Dokładnie tyle wynosi podatek po przekroczeniu wspomnianej stawki.
 • Szybkie 600 wyniki jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej Lotto, albo też w wybranym punkcie, w którym możemy też zagrać. Publikowane są one również na stronach partnerskich, którym plusem jest również przedstawianie historycznych wyników losowań z przeszłości.
 • Warto zachować kupon po jego zakupie – jest on jedynym dowodem udziału w grze i podstawą do wypłaty wygranej.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online