Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2018-03-25
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton liczy na nową umowę przed początkiem sezonu

Udostępnij na Facebook
23.02.2018 13:53, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 589

Kierowca Mercedesa zapewnił, że złożenie podpisu pod nowym kontraktem jest kwestią czasu. Odniósł się także do głośnej sprawy związanej z jego działalnością w mediach społecznościowych.

Podczas prezentacji nowego bolidu Mercedesa pojawił się temat przedłużenia umowy Hamiltona z niemiecką ekipą. Współpraca formalnie wygasa po sezonie 2018, jednak obydwie strony zgodnie twierdzą, że nic oprócz jej przedłużenia nie wchodzi w grę. Zarządzający Mercedesem Toto Wolff wyznał, że sformalizowania umowy spodziewa się w ciągu nadchodzących kilku tygodni. 

Sam zainteresowany deklaruje, że sprawy z nowym kontraktem są już na finiszu.

,,Toto wie, że nie znajdzie nikogo lepszego a ja wiem, że nigdzie nie będzie mi lepiej. Znajdujemy się w komfortowej sytuacji i jesteśmy zaangażowani w naszą współpracę. Mam nadzieję, że ustalenia pojawią się przed pierwszym wyścigiem sezonu."

,,Jestem tutaj od sześciu lat, i w ciągu tych sześciu lat nie prowadziłem rozmów z żadną inną ekipą. To pokazuje moje oddanie." - deklaruje Brytyjczyk.

Czterokrotny mistrz świata wypowiedział się także na temat fali krytyki, jaka wylała się na niego po opublikowaniu w mediach społecznościowych nagrania ze swoim bratankiem ubranym w sukienkę. Hamilton przeprosił za film i tłumaczył, że był to żart, jednocześnie jednak przyznał, że zamierza być bardziej powściągliwy w tym, co publikuje w internecie. Obecnie jest najbardziej aktywnym w mediach społecznościowych kierowcą F1.

,,Byłem otwarty ze swoim życiem prywatnym od kilku lat, ale żyjemy w dziwnych czasach, gdy wszystko jest mocno wyolbrzymiane. Nadal będę pokazywał światu, co robię, ale w bardziej strategiczny sposób." - zapowiedział.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
Scenic Group Sp. z o.o.
© 2018 F1zone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: