Betclic ze zwrotem 50 PLN na obstawianie esportu! Ze specjalnym kodem promocyjnym

Korona wirus niezwykle mocno dotyka Świat sportu. To wszystko sprawia, że zdecydowana większość obecnie lig jest zawieszona. Limitową ofertę promocyjną przygotował bukmacher BetClic na zdarzenia z esportu. Wystarczy zagrać zakład za co najmniej 10 złotych, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki.

Esport promocje bukmacherskie 2020

Esport promocje bukmacherskie 2020

Obecnie rozgrywki praktycznie w każdej dyscyplinie są zawieszone i co istotne nie wiadomo, kiedy zostaną wznowione. W związku z tym legalny bukmacher BetClic przygotował ofertę graczom na e-sport. Warto jest wiedzieć, ze właśnie ta dyscyplina obecnie przeżywa prawdziwy boom typerski

Jako pierwszy na przeciwko graczom typujące zdarzenia z esportu wyszedł bukmacher BetClic, którzy to przygotował specjalną oferta promocyjną, który to zmniejsza ryzyko przegranej, przyznając bonus do 50 PLN.

E-sport bonus 2020!

Chcąc skorzystać z bonusu na e-sport w pierwszej kolejności gracz musi wejść na stronę www.Betclic.pl, po czym dokonać rejestracja konta. W formularzu rejestracyjnym użytkownik musi wpisać swoje podstawowe dane osobowe, jak m.in. imię oraz nazwisko.

Istotną sprawą jest wpisanie kodu promocyjnego „KOD50”. Należy mieć na uwadze, że jest to obecnie jedyna możliwość, aby wpisać ten kod.

Następnie pozostaje graczowi już zagranie kuponu, na którym to mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z E-sportu. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, jak i LIVE.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Bonusy bukmacherskie na CS:GO ESL Pro League!

Nie można zapominać, że jest to oferta limitowa, którą przygotował bukmacher Betclic. Udział w niej biorą tylko Ci gracze, którzy dokonają depozytu na konto bukmacherskie, za co najmniej 10 PLN i z taką samą kwotę zostanie zawarty zakład. Jednak warto jest wiedzieć, że nigdzie nie trzeba się zapisywać.

Na chwilę obecną granie u bukmacherów w Polsce jest jedynie możliwe online. Bowiem zamknięte są wyłącznie stacjonarne punkty, m.in. STS czy Fortuny.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...

Bukmacher Betclic Polska zwraca stawkę za przegrany kupon

Specjalną ofertę promocyjną skierowaną do fanów koszykówki przygotował bukmacher Betclic. W przypadku przegranej każdy gracz może liczyć na zwrot całej stawki za jaką został...

Promocja Świąteczny Król Typerów w Betclic. Pula nagród 80 000 PLN

Specjalną ofertę promocyjną graczom na grudzień przygotował bukmacher Betclic Polska. Typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na extra bonusy. A jest o co walczyć,...

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...