Bonus 40 PLN na E-sport w BetClic. Pewny zakład dla graczy.

Bardzo ciekawą ofertę promocyjną graczom przygotował legalny bukmacher w Polsce – BetClic, „Combi Crush”. Wystarczy, że gracz zagra dowolny zakład AKO, a w przypadku przegranej otrzyma zwrot całej stawki.

Combi Crush na Esport. 40 PLN dla graczy.

Combi Crush na Esport. 40 PLN dla graczy.

Owszem obecnie oferty bukmacherów nie są zbyt bogate. Wynika to z tego, że większość dyscyplin jest zwyczajnie zawieszona. To wszystko sprawia, że sporą popularność w ostatnich tygodniach zyskał E-sport. Bowiem te rozgrywki są rozgrywane bez żadnej przerwy.

To wszystko sprawiło, że bukmacher BetClic online wyszedł swoim graczom na przeciw i oferuje specjalną ofertę promocyjną „Combi Crush„, która trwa do 19 kwietnia. W ramach to której, gracz za przegrany zakład otrzyma zwrot stawki.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Jak tak, to koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.BetClic.pl, a następnie kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Zakład bez ryzyka na E-sport.

Następnie gracze mogą już zagrać kupon promocyjny. W ramach tej oferty kwalifikuje się wyłącznie zakład wielozdarzeniowy z kursem całkowitym nie mniejszym niż 5.00.

Na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z E-sportu. Nie da się ukryć, ze obecna oferta bukmachera BetClic na te rozgrywki jest dosyć bogata, a poza tym przed nami chociażby mecze, w takich grac, jak m.in. FIFA, CS, DOTA 2, LoL, czy też Overwatch. W dodatku zdarzenia mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka minimalna każdego zakładu to co najmniej 40 PLN. Trzeba jednak mieć na uwadze, że z tej oferty automatycznie są wykluczone wszystkie zakłady, który zostały zawarte za środki bonusowe.

Trzeba mieć na uwadze, że promocją objęty jest wyłącznie pierwszy zakład, który spełnia powyższe warunki. Okazał się on wygrany? To super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. Natomiast w przypadku przegranej typer może liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść do 40 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Każdy nowy użytkownik, który to wpisze hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład, w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki.

Nie można zapominać, że legalny bukmacher BetClic Polska online oferuje regularnie szereg innych ciekawych promocji, jak chociażby „BetClic Liga”. W ramach tej oferty wszyscy typerzy mogą liczyć na bonusy za obstawienie meczy.

Poza tym jest dostępna aplikacja tego operatora, a także TV BetClic, w której to bez żadnych opłat użytkownicy oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Superbet bonus powitalny 584 PLN. Freebet bez wpłaty własnej!

Bukmacher Superbet oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to łączny bonus może wynieść nawet wartość 584 PLN. Superbet najnowszy pakiet powitalny....

Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane z tenisa. Bonus do 40 PLN

Bukmacher Betclic Polska online zmniejsza przegrane swoim typerom za obstawienie meczy z tenisa. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegrali liczyć na zwrot...

Zwrot stawki co tydzień za kupony od STS. Extra 50 PLN

Trzeba powiedzieć, że atrakcyjną ofertą każdemu typerowi oferuje bukmacher STS online. Bowiem za przegrane zakłady typerzy mogą liczyć na zwrot stawki i to co...

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...