Bonus dla wszystkich graczy w STS. Extra premia do 150 PLN

Przed nami piłkarski weekend, w którym na pewno emocji sprotowych nie zabraknie, ponieważ dojdzie do dosyć ciekawych potyczek. Natomiast bukmacher STS oferuje graczom promocję „Powrót Lig Europejskich. Bonus do 150 PLN”.

Bukmacher STS zwiększa depozyt graczom

Bukmacher STS zwiększa depozyt graczom

Warto jest podkreślić, że w najbliższy weekend ruszają dwie czołowe ligi europejskie, tj. angielska Premier League oraz hiszpańska LaLiga, a tam dojdzie do takich pojedynków, jak m.in. Liverpool vs Leeds, Fulham vs Arsenal, czy też Bordaux vs Lyon.

Na tą okazję bukmacher STS online przygotował specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim użytkownikom, w której to wystarczy dokonać wpłaty, aby otrzymać dodatkowe środki. Na konta typerów może trafić nawet 150 PLN.

Promocja „Powrót Lig Europejskich. Bonus do 150 PLN” dostępna jest wszystkim użytkownikom w dniach od 10 września od godz. 01:00 do dnia 13 września do godz. 23:59. A chcąc z niej skorzystać trzeba obowiązkowo się do niej zapisać na stornie www.STS.pl.

Bonus do 150 PLN za wpłatę za graczy

Pierwszy warunek, jaki musi spełnić gracz w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest do dokonanie wpłaty w wysokości nie mniej niż 50 PLN. Po czym użytkownik musi zawrzeć kupon, który musi spełniać następujące warunki:

  • minimum jeden typ z oferty przedmeczowej z rozgrywek LaLigi bądź Premier League
  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85
  • stawka zakładu nie może być mniejsza niż 50 PLN
  • kupon musi zostać rozliczony do 13 września do godz. 23:59
Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Spełniłeś powyższe warunki? Jeśli tak to super. Na Twoje konto trafi bonus w wysokości 50% dokonanego depozytu. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto każdego użytkownika to 150 PLN.

Bonus powitalny w STS:

Legalny bookmacher STS oferuje każdemu nowemu użytkownikowi najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • pewne 29 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej
  • bonus równowartości dokonanego pierwszego depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom pod warunkiem, że użytkownik podczas zakładania konta wpisze limitowane hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Dodać jest warto, że bukmacher STS w swojej ofercie posiada usługę Betgames, w której to legalnie można grać chociażby w takie gry, jak poker i to na prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online