Bonusy za obstawienie meczy w Betclic do 60 PLN dla typerów

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom na europejskie puchar przygotował bukmacher Betclic Polska – „Misja Europa”. Gracze za obstawienie meczy z Ligi Mistrzów i Ligi Europy mogą otrzymać dodatkowe środki nawet premię o wartości 60 PLN.

Misja Europa w Betclic

Trzeba przyznać, że ciekawych konfrontacji w ramach II kolejki Ligi Mistrzów, ale i Ligi Europy nie zabraknie, ponieważ przed nami przecież takie mecze, jak Lokomtiv Moskwa vs Bayern Monachium, Juventus vs Barcelona, Rangers vs Lech Poznań.

Na spotkania w wyżej wymienionych rozgrywkach bukmacher Betclic posiada akcję „Misja Europa”, która dostępna jest użytkownikom do 29 października do godziny 23:59. Gracz, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonusy dla graczy za obstawienie meczy:

W ramach oferty promocyjnej „Misja Europa” kwalifikują się kupony SOLO, ale i AKO, które muszą spełniać takie warunki, jak:

  • wyłącznie zdarzenia z II kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy
  • typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo
  • minimalna kursy zdarzenia to 1.50, zaś stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN
Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Gracze, których minimum dwa kupony spełniają powyższe warunki promocji i zostały do tego rozliczone, jako wygrane to otrzymają darmowe środki na zakłady bukmacherskie Betclic. Tabela z nagrodami przedstawia się następująco:

  • 2 wygrane kupony – 20 PLN
  • 3 wygrane kupony – 40 PLN
  • 5 wygranych kuponów – 60 PLN

Bonusy znajdą się na kontach użytkowników w dnu 30 października.

Bonus powitalny w Betclic Polska online:

Legalny bukmacher Betclic online oferuje na start wszystkim graczom bezpieczny zakład. Chcesz z niego skorzystać? Jeśli, tak to musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym,

To sprawi, że, jak zakład okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online