Bonusy za obstawienie meczy w Betclic do 60 PLN dla typerów

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom na europejskie puchar przygotował bukmacher Betclic Polska – „Misja Europa”. Gracze za obstawienie meczy z Ligi Mistrzów i Ligi Europy mogą otrzymać dodatkowe środki nawet premię o wartości 60 PLN.

Misja Europa w Betclic

Trzeba przyznać, że ciekawych konfrontacji w ramach II kolejki Ligi Mistrzów, ale i Ligi Europy nie zabraknie, ponieważ przed nami przecież takie mecze, jak Lokomtiv Moskwa vs Bayern Monachium, Juventus vs Barcelona, Rangers vs Lech Poznań.

Na spotkania w wyżej wymienionych rozgrywkach bukmacher Betclic posiada akcję „Misja Europa”, która dostępna jest użytkownikom do 29 października do godziny 23:59. Gracz, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonusy dla graczy za obstawienie meczy:

W ramach oferty promocyjnej „Misja Europa” kwalifikują się kupony SOLO, ale i AKO, które muszą spełniać takie warunki, jak:

  • wyłącznie zdarzenia z II kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy
  • typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo
  • minimalna kursy zdarzenia to 1.50, zaś stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN
Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Gracze, których minimum dwa kupony spełniają powyższe warunki promocji i zostały do tego rozliczone, jako wygrane to otrzymają darmowe środki na zakłady bukmacherskie Betclic. Tabela z nagrodami przedstawia się następująco:

  • 2 wygrane kupony – 20 PLN
  • 3 wygrane kupony – 40 PLN
  • 5 wygranych kuponów – 60 PLN

Bonusy znajdą się na kontach użytkowników w dnu 30 października.

Bonus powitalny w Betclic Polska online:

Legalny bukmacher Betclic online oferuje na start wszystkim graczom bezpieczny zakład. Chcesz z niego skorzystać? Jeśli, tak to musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym,

To sprawi, że, jak zakład okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...

Bukmacher Betclic Polska zwraca stawkę za przegrany kupon

Specjalną ofertę promocyjną skierowaną do fanów koszykówki przygotował bukmacher Betclic. W przypadku przegranej każdy gracz może liczyć na zwrot całej stawki za jaką został...

Promocja Świąteczny Król Typerów w Betclic. Pula nagród 80 000 PLN

Specjalną ofertę promocyjną graczom na grudzień przygotował bukmacher Betclic Polska. Typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na extra bonusy. A jest o co walczyć,...

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...