Cashback od STS na skoki narciarskie w Zakopanem. Bonus do 2629 złotych na start

Przed nami weekend Pucharu Świata w Zakopanem. W związku z tym bukmacher STS przygotował promocję powitalną swoim graczom, w której to na start można liczyć na bonus 29 złotych bez wpłaty własnej, premia za depozyt do 1200 złotych oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 200 złotych. Chcąc skorzystać z wymienionych bonusów gracz koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Mistrzowski cashback STS. 200 PLN za przegrany kupon!

Mistrzowski cashback STS. 200 PLN za przegrany kupon!

Akcja promocyjna dostępna jest graczom do 26 stycznia do godz. 23:59. Z tej oferty mogą skorzystać użytkownicy, którzy wcześniej nie posiadali konta u legalnego bukmachera STS.

Gracz, który chce skorzystać z pakietu powitalnego w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera www.STS.pl.

Proces zakładania konta nie zajmie żadnemu użytkownikowi zbyt wiele minut i problemów, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Darmowy kod promocyjny STS 2020

Pakiet powitalny, czyli bonus 29 złotych bez wpłaty własnej, premia za depozyt do 1200 złotych oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 200 złotych będzie aktywny jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas zakładania konta.

W gratisie dodatkowo gracz otrzyma darmowy bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Te środki znajdą się na koncie gracza bez dokonywania żadnego depozytu.

Premia do 1200 złotych bez depozytu od STS

Na kolejne darmowe środki gracze mogą liczyć po pokonaniu pierwszego depozytu. Wówczas bukmacher STS przyznaj przyznaje bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 złotych.

Kod promocyjny na Cashback

Cashback do 200 złotych u bukmachera STS

Warto jest mieć na uwadze fakt, że gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Wystarczy, że typer zagra kupon SOLO lub AKO, a w razie przegranej otrzyma zwrot 100% stawki do 200 złotych.

Należy jednak mieć na uwadze, że kupon promocyjny koniecznie musi zostać rozliczony do do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online