W związku z powrotem rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy w piłce nożnej bukmacher BetClic Polska przygotował graczom promocję „Combi Crush”. Wystarczy, że typer zagra kupon na wspomniane rozgrywki, a w przypadku przegranej otrzyma zwrot stawki do 50 złotych.

Bonus za obstawienie meczy dla każdego

Bonus za obstawienie meczy dla każdego

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać do 20 lutego do godz. 21:00. Istotne w tym wszystkim jest to, że typer, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać na stronie bukmachera www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Combi Crush”.

Bukmacher BetClic w ramach tej promocji kwalifikuje kupony wielozdarzeniowe, które muszą spełniać następujące warunki:

  • kurs łączny nie mniejszy niż 5.00
  • co najmniej pięć typów
  • wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na rozgrywki Ligi Mistrzów lub Ligi Europy
  • stawka kuponu nie może wynosić mniej niż 50 złotych
betfan kod promocyjny

Gracz, który zagra kupon, który spełnia powyższe warunki promocji i zostanie on rozliczony, jako przegrany to typer otrzyma zwrot stawki do 50 złotych.

Należy jednak mieć na uwadze, że promocją jest objęty wyłącznie pierwszy zakład, który spełnia powyższe warunki promocji.

BetClic Polska online

Zakłady bukmacherskie BetClic oferują nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka do 550 złotych. Chcąc skorzystać z tej formy promocyjnej użytkownik musi wpisać hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji konta.

Aktywni typerzy tego operatora mogą regularnie liczyć na bonusy za obstawienie meczy, a także korzystać regularnie z promocji, jak chociażby Jackpot, w której to można otrzymać darmowe środki.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl