Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Legalny bukmacher BeFan oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym oferuje bonus do 3000 PLN za dokonanie trzech depozytów, a poza tym zakład bez ryzyka. Chcąc z tego skorzystać należy wpisać kod promocyjny BETFAN.

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie mieli konta u bukmachera BetFan. Dla osób, które nie miały styczności z tym bukmacherem ważna wiadomość. Jest to legalny bukmacher internetowy, które posiada zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet, a więc obstawianie w Betfan jest legalne i bezpieczne dla graczy.

Warunki proste są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta u bukmachera www.BetFan.pl. Trzeba podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. Ten proces jest bardzo prosty. Ten proces nie jest czasochłonny i nie zajmie tym samym zbyt wiele czasu.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w BetFan?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego „BETFAN”. To sprawi, że bukmacher BetFan dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzi: bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka 100 PLN.

BetFan kod promocyjny na start

Legalny bukmacher BetFan łącznie zwiększa trzy pierwsze depozyty. Za każdą wpłatę operator przyznaje bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać za każdą tych tych wpłaty 1000 PLN.

Łącznie można otrzymać nawet do 3000 PLN w środków bonusowych.

Zakład bez ryzyka u bukmachera BetFan:

Poza tym pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, ze pierwszy kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawi.

Chcąc skorzystać zakładu bez ryzyka. Należy zagrać kupon AKO, którego kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.20. Natomiast stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeżeli kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Można maksymalnie otrzymać 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online