Extra premia na grę w Betgames od STS. 50 PLN dla graczy

Śmiało można powiedzieć, że hitem w internecie jest usługa Betgames, jaką posiada w swojej ofercie legalny bukmacher STS. W ramach oferty „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie” gracze oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na dodatkowa premię.

Czy gra w pokera jest legalna w Polsce?

Czy gra w pokera jest legalna w Polsce?

Z dnia na dzień coraz więcej graczy interesuje się usługą Betgames, która posiada bardzo dużą rzeszę fanów. W sumie nie ma się czemu dziwić. Bowiem dostępne są chociażby tam takie gry, jak poker, wojna i bakarat. Użytkownicy mogą przecież w nie grać legalnie i to za prawdziwą kasę!

Natomiast bukmacher STS posiada w swojej ofercie „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie”. Polega ona na grze w gry karciane i otrzymaniu dodatkowych środków poza wygraną.

Musisz mieć na uwadze, że do tej oferty koniecznie trzeba się zapisać. Wykonać to można jedynie na stronie www.STS.pl. I to jeszcze przez zagraniem pierwszego zakładu promocyjnego. Pamiętać również trzeba istotny fakt. A mianowicie, że wspomniana oferta dostępna jest graczom do 19.07.2020 r. do godz. 23:59.

Poker online legalnie w Polsce.

Kupon kwalifikujący się w akcji „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie” musi być jedynie zakładem SOLO, którego kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 2.00. Dodać trzeba również to, że na zakładzie mogą być wyłącznie typy z Betgames.

Aktualnie dostępne są następujące gry karciane u bukmachera STS:

  • poker
  • wojna
  • bakarat
Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Na koniec promocji Betgames zostanie podliczona kwota łączna wszystkich wygranych zakładów. Po czym zostanie przyznany bonus 10% tej kwoty, czyli:

Przykład: Suma wszystkich wygranych kuponów, które spełniają powyższe warunki promocji wyniosła 330 PLN. W prezencie na konto gracza trafi premia o wartości 33 PLN.

Wszyscy użytkownicy mają prawo otrzymać tylko jeden bonus, którego maksymalna wartość może wynieść 50 PLN.

Bonus na start u bukmachera STS. Kod promocyjny 2020:

Wszyscy nowi użytkowcy na start u bukmachera STS mogą otrzymać na sam start darmowy bonus o łącznej wartości nawet 1229 PLN. Bowiem w skład pakietu powitalnego wchodzą

  • pewne darmowe środki bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • premia równowartości dokonanego pierwszego depozytu do 1200 PLN

Jednak gracz, który chce skorzystać z wymienionych bonusów musi mieć na uwadze, że koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić trzeba, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Użytkownicy, którzy już mają konto u bukmachera STS online. Co tydzień mogą liczyć co tydzień na darmowe środki poza wygranymi. Bowiem wspomniany operator dzieli pulę 35 000 PLN pomiędzy graczami, który obstawiają mecze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online