Fortuna darmowy freebet za aktywność dla graczy

Bukmacher Fortuna oferuje aktywnym swoim graczom promocję „Hokejowy pewniak”. Podczas tej akcji operator przyznaje darmowy bonus o wartości 10 PLN dla graczy i to bez znaczenia jak zostały rozliczone kupony.

Fortuna bonus 10 PLN

Fortuna bonus 10 PLN

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Hokejowy pewniak” dostępna jest graczom w dniach od 18 do 20 października. Gracz w tym okresie musi zagrać co minimum trzy kupony. Bukmacher dopuszcza zarówno kupony SOLO, AKO jak i MAXIKOMBI.

Na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Poza tym na każdym kuponie musi się znaleźć minimum jeden typ z NHL.

Stawka minimalna kuponu to 10 PLN.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Chcąc otrzymać darmowy bonus o wartości 10 PLN wystarczy spełniać powyższe warunki promocji, ponieważ nie ma znaczenia jak zostały rozliczone kupony.

Fortuna: Darmowy kod rejestracyjny na bonus

Bukmacher Fortuna oferuje swoim typerom ciekawy pakiet powitalny na start, gdzie to można otrzymać:

  • bonus bez depozytu o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Chcąc aktywować promocje powitalną wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...

Obstawiaj KSW 56 i UFC u bukmacher Fortuna i wygrywaj więcej

Przed nami bardzo ciekawy weekend w sportach walki, ponieważ zostanie rozegrana gala KSW 56 oraz UFC Fight Night. Z tej okazji bukmacher eFortuna posiada...

Bonusy za obstawienie meczy w Betclic do 60 PLN dla typerów

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom na europejskie puchar przygotował bukmacher Betclic Polska - "Misja Europa". Gracze za obstawienie meczy z Ligi Mistrzów i Ligi...

Szybkie 600 zasady gry i wyniki losowania

Szybkie 600 stanowi jedną z kilku dostępnych w ramach usługi Lotto prowadzonej przez będący spółką skarbu państwa Totalizator Sportowy gier losowych, umożliwiającą - jak...