Fortuna darmowy freebet za aktywność dla graczy

Bukmacher Fortuna oferuje aktywnym swoim graczom promocję „Hokejowy pewniak”. Podczas tej akcji operator przyznaje darmowy bonus o wartości 10 PLN dla graczy i to bez znaczenia jak zostały rozliczone kupony.

Fortuna bonus 10 PLN

Fortuna bonus 10 PLN

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Hokejowy pewniak” dostępna jest graczom w dniach od 18 do 20 października. Gracz w tym okresie musi zagrać co minimum trzy kupony. Bukmacher dopuszcza zarówno kupony SOLO, AKO jak i MAXIKOMBI.

Na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Poza tym na każdym kuponie musi się znaleźć minimum jeden typ z NHL.

Stawka minimalna kuponu to 10 PLN.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Chcąc otrzymać darmowy bonus o wartości 10 PLN wystarczy spełniać powyższe warunki promocji, ponieważ nie ma znaczenia jak zostały rozliczone kupony.

Fortuna: Darmowy kod rejestracyjny na bonus

Bukmacher Fortuna oferuje swoim typerom ciekawy pakiet powitalny na start, gdzie to można otrzymać:

  • bonus bez depozytu o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Chcąc aktywować promocje powitalną wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Superbet bonus powitalny 584 PLN. Freebet bez wpłaty własnej!

Bukmacher Superbet oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to łączny bonus może wynieść nawet wartość 584 PLN. Superbet najnowszy pakiet powitalny....

Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane z tenisa. Bonus do 40 PLN

Bukmacher Betclic Polska online zmniejsza przegrane swoim typerom za obstawienie meczy z tenisa. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegrali liczyć na zwrot...

Zwrot stawki co tydzień za kupony od STS. Extra 50 PLN

Trzeba powiedzieć, że atrakcyjną ofertą każdemu typerowi oferuje bukmacher STS online. Bowiem za przegrane zakłady typerzy mogą liczyć na zwrot stawki i to co...

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...