Piłkarski extra bonus od BetClic. 40 PLN dla każdego

Bukmacher BetClic oferuje graczom promocję związaną z rozgrywkami szóstej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Pewny Zakład – zwrot 40 PLN w BetClic!

Pewny Zakład – zwrot 40 PLN w BetClic!

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach od 9 do 12 grudnia 2019. Gracz, który chce skorzystać z promocji „Pewny zakład” musi się do niej zapisać. Można tego dokonać wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Warto jest wiedzieć, że w ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 5.00.

betfan kod promocyjny

Na zakładzie promocyjnym muszą znaleźć się co najmniej pięć zdarzeń. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej lub Live na zmagania w Lidze Mistrzów lub Lidze Europy.

Minimalna stawka każdego zakładu promocyjnego to 20 PLN. Jednak wykluczone są automatycznie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Należy jednak pamiętać, że w tej promocji bierze udział pierwszy kupon spełniający powyższe warunki promocji. Jak okaże się on wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku jednej pomyłki bukmachera BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie gracz może otrzymać 40 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom bonus powitalny w postaci Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510”, aby dokonać aktywacji tego bonusu. W Betclic kod promocyjny można wpisac jedynie podczas zakładania konta, potem nie będzie już możliwości jego wpisania.

Jeśli się okaże, że faworyci Cię zawiedli to w zamian bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki, aż do 510 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...

Bukmacher Betclic Polska zwraca stawkę za przegrany kupon

Specjalną ofertę promocyjną skierowaną do fanów koszykówki przygotował bukmacher Betclic. W przypadku przegranej każdy gracz może liczyć na zwrot całej stawki za jaką został...

Promocja Świąteczny Król Typerów w Betclic. Pula nagród 80 000 PLN

Specjalną ofertę promocyjną graczom na grudzień przygotował bukmacher Betclic Polska. Typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na extra bonusy. A jest o co walczyć,...

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...