Piłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy

Jedna z aktywnych obecnie promocji u bukmachera Betclic jest to „Piłkarski Jackpot”. W ramach, to której każdy z gry może liczyć na dodatkową kasę za obstawienie meczy z PKO Ekstraklasy. A na pewno jest co typować, ponieważ pula nagród wynosi, aż 10 000 PLN.

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 10.000 PLN

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 10.000 PLN

Hit jedenastej kolejki PKO Ekstraklasy niewątpliwie będzie to rywalizacja pomiędzy Legią Warszawa z Lechem Poznań. Jednak ciekawych starć nie zabraknie w innych potyczkach, ponieważ przed nami takie rywalizacje, jak m.in. Śląsk Wrocław vs Raków Częstochowa, Górnik Zabrze vs Wisła Kraków.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Piłkarski Jackpot” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana oferta jest dostępna graczom wyłącznie do 16 października do godziny 12:30.

Piłkarski Jackpot w Betclic 2021

Zadaniem graczy w promocji „Piłkarski Jackpot” jest zawarcie kuponu AKO za minimum 10 PLN, na którym to muszą znajdować się same mecze z jedenastej kolejki PKO Ekstraklasy:

  • Górnik Łęczna – Piast
  • Termalica B-B – Lechia
  • Górnik Zabrze – Wisła Kraków
  • Śląsk – Raków
  • Wisła Płock – Pogoń
  • Cracovia – Warta
  • Legia – Lech
  • Stal – Zagłębie
  • Jagiellona – Radomiak

Warto jest mieć na uwadze, że na każde z tych potyczek gracz musi oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis). Dodatkowo każdego zdarzenie musi pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypują te mecze to oprócz wygranej gotówki podzielą się pulą nagród, która wynosi 10 000 PLN. Nagrody na kontach zwycięzców znajdą się najpóźniej do 19 października do godziny 17:00.

Kod promocyjny w Betclic 2021:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na sam start na zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% strawi, gdzie można wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online