Promocja na esport od STS. 25 złotych dla każdego gracza co tydzień.

Niezwykle ciekawą ofertę promocyjną posiada w swojej ofercie bukmacher STS na zmagania z esportu. Każdy użytkownik może co tydzień darmowy bonus. Jednak warto jest mieć na uwadze, że na chwilę obecną gracze mogą obstawiać mecze wyłącznie przez internet.

Esport bonus 2020

Esport bonus w STS 2020

Przez korona wirus zdecydowana większość rozgrywek jest zawieszona, a tym samym oferta na obstawienie meczy jest bardzo uboga. To wszystko sprawia, że stało się niezwykle popularne typowanie esportu. W związku z tym bukmacher STS wychodzi na przeciwko swoim typerom przyznając co tydzień bonus nawet do 25 złotych.

Promocja „bezpieczne 25 na Esport” trwa do odwołania, ale należy mieć na uwadze, że ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy etap dostępny jest graczom w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58. Istotną sprawą w tym wszystkim jest to, ze koniecznie trzeba do tej akcji się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji, znajdujące się w sekcji „Bonusy”.

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher STS esport w ramach tej oferty kwalifikuje wyłącznie kupony pojedyncze [SOLO], na których to mogą znajdować się wyłącznie same zdarzenia z esportu. Trzeba również pamiętać, że minimalny kurs każdego typu nie może wynieść mniej niż 1.85.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka każdego zakładu jest dowolna, chociaż nie można zapominać, że z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrany zakłady, a po czym przyzna bonus 10% tej wartości:

Przykład: Całkowita kwota za przegrane zakłady wyniosła 110 złotych. W zamian użytkownik otrzyma bonus o wartości 11 złotych.

Istotną ta sprawą jest to, że co tydzień każdy użytkownik może otrzymać jeden bonus, który może wynieść maksymalnie nawet 25 złotych.

Kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi pakiet powitalny, w którym to start użytkownicy mogą otrzymać:

  • freebet o wartości 29 złotych
  • premia za depozyt do 1200 złotych za pierwszy depozyt

Powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Superbet bonus powitalny 584 PLN. Freebet bez wpłaty własnej!

Bukmacher Superbet oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to łączny bonus może wynieść nawet wartość 584 PLN. Superbet najnowszy pakiet powitalny....

Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane z tenisa. Bonus do 40 PLN

Bukmacher Betclic Polska online zmniejsza przegrane swoim typerom za obstawienie meczy z tenisa. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegrali liczyć na zwrot...

Zwrot stawki co tydzień za kupony od STS. Extra 50 PLN

Trzeba powiedzieć, że atrakcyjną ofertą każdemu typerowi oferuje bukmacher STS online. Bowiem za przegrane zakłady typerzy mogą liczyć na zwrot stawki i to co...

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...