Promocja z pulą nagród 35 000 złotych na Premier League od BetClic.

Promocję „Piłkarski Jackpot” oferuje graczom bukmacher BetClic. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród w tej akcji wynosi, aż 35 000 złotych. Wystarczy wytypować poprawnie osiem spotkań angielskiej Premier League, aby oprócz wygranej otrzymać extra gotówkę.

Bonus za obstawienie meczy

Bonus za obstawienie meczy

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Piłkarski Jackpot” dostępna jest graczom do 1 lutego do godz. 13:30. Osoba, która chce wziąć udział w tej akcji musi koniecznie się do niej zapisać. Można to zrobić wyłącznie na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Bukmacher BetClic dopuszcza wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe (AKO), na których muszą znajdować się wyłącznie zakłady z dwudziestej piątej kolejki angielskiej Premier League.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz może oddać podstawowe typy, czyli „1 x 2”, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis z oferty przedmeczowej. Typer musi wytypować poprawnie wyniki rezultatów następujących pojedynków:

  • Leicester City vs Chelsea
  • Newcastle vs Norwich City
  • Crystal Palace vs Sheffield Utd
  • West Ham vs Brighton
  • Bournemouth vs Aston Villa
  • Watford vs Everton
  • Liverpool vs Southampton
  • Manchester Utd vs Wolverhampton

Każdy użytkownik maksymalnie może zagrać maksymalnie pięć kuponów.

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 10 złotych. Jednak z tej oferty są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali spotkania to oprócz wygranej podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi w tej akcji 35 000 złotych.

Aktualny kod promocyjny BetClic.

Bukmacher BetClic Polska online oferują na start pakiet powitalny, w którym to pierwszy zakład jest bez ryzyka, aż do 550 złotych. Użytkownik, który chce skorzystać z tego bonusu koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym.

Pierwszy zakład jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki, aż do 550 złotych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online