Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
AKCEPTUJĘ
f1zone f1zone
  • Home
  • Wiadomości F1
    • Robert Kubica
  • Zespoły F1
    • Alfa Romeo
    • AlphaTauri
    • Alpine
    • Aston Martin
    • Ferrari
    • Haas
    • McLaren
    • Mercedes
    • Red Bull
    • Williams
  • Kontakt
Czytasz: Toto Wolff nie krył zawodu postawą Mercedesa podczas GP Bahrajnu
Formuła 1Formuła 1
Szukaj
  • Home
  • Categories
  • More Foxiz
    • Blog Index
    • Sitemap
Follow US
© Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.

Formuła 1 - Najlepsi bukmacherzy

Toto Wolff nie krył zawodu postawą Mercedesa podczas GP Bahrajnu

Mateusz Wolski
Mateusz Wolski 6 marca 2023

Grand Prix Bahrajnu nie był udany dla kierowców Mercedesa. Toto Wolff przyznał, że dominacja Red Bulla jest niepodważalna.

Toto Wolff nie krył zawodu postawą Mercedesa podczas GP Bahrajnu
Toto Wolff nie krył zawodu postawą Mercedesa podczas GP Bahrajnu (Fot. youtube.com)

Max Verstappen wygrał Grand Prix Bahrajnu. Kierowca Red Bulla okazał się lepszy od Sergio Péreza (Red Bull). Na najniższym stopniu podium uplasował się świetnie dysponowany tego dnia Fernando Alonso (Aston Martin).

Lewis Hamilton i George Russell pierwszy wyścig sezonu ukończyli poza podium i jest to spory zawód dla całego sezonu. Hamilton uplasował się na piątej pozycji. Z kolei Russell zakończył GP Bahrajnu na siódmym miejscu.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Lewis Hamilton miał 50 sekund straty do Verstappena. Po wyścigu okazało się, że zwycięzca znaczny o dystans jechał ze skręconym silnikiem. Musiał więc oszczędzając swój bolid. Mimo to Holender wygrał bardzo pewnie, a eksperci uważają, że gdyby nie problemy Verstappen byłby w stanie powiększać swoją przewagę nad rywalami co okrążenie pełną sekundę.

Klasyfikacja generalna konstruktorów jest bezlitosna. Już po pierwszym wyścigu Mercedes zajmuje trzecie miejsce i ma dwadzieścia siedem punktów straty do Red Bulla.

UWAGA: Legalny bukmacher Fuksiarz oferuje: Early Payout (dwie bramki przewagi? Wygrany zakład!), Cashback bez limitu (wypłata bez obrotu!), 500 PLN bez ryzyka (bez obrotu!). Rejestracja na www.Fuksiarz.pl

Toto Wolff, czyli dyrektor generalny i szef zespołu Formuły 1 Mercedes AMG Petronas Motorsport Formula One Team przyznał na antenie Sky Sports F1, że Grand Prix Bahrajnu był jednym z najgorszych dni wyścigowych dla Mercedesa.

– To odzwierciedlenie testów, gdyż Aston Martin jest bardzo szybki i zasługuje na to. Red Bull ściga się w zupełnie innej lidze. To boli, gdyż oni są tak mocno z przodu. Przypomina mi to tylko nasze najlepsze lata, gdy odjeżdżaliśmy rywalom po jednej sekundzie – powiedział Wolff.

Który bukmacher?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Szef Mercedesa zdaje sobie sprawę, że w zespole zajdą pewne poprawki, jednak jest to stanowczo za mało. Wolff przyznał, że bolidy potrzebują bardziej radykalnych zmian.

W kuluarach mówi się o tym, że zespół już teraz testuje nową wersję bolidu. Będzie on wyposażony w standardowe sekcje boczne. 


Czytaj także:

  • Lance Stroll punkty w GP Bahrajnu okupił wielkim bólem
  • Formuła 1 nawiązała współpracę z Tottenhamem Hotspur
  • Ferrari oszukiwało w Bahrajnie? Włoski zespół się tłumaczy

0 / 5. Ocen: 0

Previous Article Lance Stroll punkty w GP Bahrajnu okupił wielkim bólem Lance Stroll punkty w GP Bahrajnu okupił wielkim bólem
Next Article Atrakcyjne nagrody dla fanów żużla od PGE Ekstraligi Atrakcyjne nagrody dla fanów żużla od PGE Ekstraligi

Formuła 1

Po raz kolejny współpraca Politechniki Lubelskiej i Platinum Motor Lublin ma przynieść efekty wymierne mistrzom Polski.

Współpraca Politechniki Lubelskiej z Motorem Lublin 

Mateusz Wolski

Szybkie 600 zasady gry i wyniki losowania

20 października 2020

Lvbet czy noble gdzie lepiej obstawiać sporty walki

8 maja 2021

Wypłata pieniędzy z wykorzystaniem twarzy

21 maja 2021

3 popularne firmy online

23 grudnia 2021

Jaką firme wybrać na 2022 rok?

2 stycznia 2022

F1 News

  • Robert Kubica
  • Zespoły F1
  • Mapa strony

Formuła 1

  • Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin

F1Zone.pl – serwis poświęcony królowej wyścigów!

Welcome Back!

Sign in to your account

Lost your password?