Lvbet czy noble gdzie lepiej obstawiać sporty walki

Miłośnicy sztuk walk często zastanawiają się, jakiego bukmachera wybrać, aby na swojej pasji zgarnąć dodatkową gotówkę. Dzisiaj postaramy się przybliżyć Wam oferty dwóch czołowych operatorów, których warto wziąć pod uwagę podczas typowania walk.

LVBET – jak wygląda oferta?

Oferta przygotowana przez LVBET bez dwóch zdań wygląda naprawdę ciekawie. Gracze mogą wybierać liczne propozycje w kategorii MMA i kick-boxingu, w tym walki UFC (35), Bellator (10), Fight Nights Global (1) oraz PFL (2), a także aż 8 wydarzeń w ramach boksu zawodowego mężczyzn.

Minusem oferty jest ograniczona liczba rynków, w przypadku MMA mamy wyłącznie 2 – na zwycięzcę walki oraz pełen dystans. Większą różnorodność spotkamy w przypadku boksu, gdzie dodatkowo możemy typować sumę rund i linie.

NobleBet – jak wygląda oferta

Podobnie jak w przypadku LVBET, również u tego operatora możemy typować 48 zakładów (w takim samym rozłożeniu) na wydarzenia w kategorii MMA i kick-boxingu oraz 8 wydarzeń w ramach boksu zawodowego mężczyzn.

Rynki w przypadku NobleBet.pl także nie dają zbyt dużego wyboru. Gracze mogą typować, zarówno w przypadku MMA i kick-boxingu jak i boksu zawodowego sumę rund, zwycięzcę walki (w zakładzie dwudrogowym) oraz pełen dystans.

Niemal bliźniacza oferta obu operatorów sprawia, że ciężko jest jednoznacznie wskazać zwycięzcę w tej kategorii. Jedynym wyznacznikiem decydującym o wyborze określonego buka mogą być ulubione rynki. My jednak pozostawiamy tę rundę bez rozstrzygnięcia.

Kursy – którego operatora wybrać?

Jednym z kluczowych elementów decydujących o wyborze danego bukmachera są oferowane kursy. To właśnie od ich wysokości zależeć będzie to, na jak wysokie wygrane możemy liczyć. W przypadku naszych zawodników walka jest naprawdę wyrównana.

LVBET.PL w najbliższych wydarzeniach w kategorii boksu zawodowego mężczyzn oferuje kursy na średnim poziomie 1,08 dla zwycięstwa faworyta i 4,62 dla jego rywala. Nie da się ukryć, że są to mocno konkurencyjne wartości, szczególnie w przypadku takich sportów jak sztuki walki.

Dla najlepszego porównania ofert zestawiliśmy kursy z tych samych wydarzeń, oferowane przez NobleBet. Jak kształtowały się wyniki? Dla faworytów kursy wynosiły średnio 1,26, z kolei dla rywali na poziomie 6,20.

Nie da się ukryć, że NobleBet znacząco wyprzedza swojego rywala w obu zestawieniach. Szczególną różnice widać w przypadku typowania wygranej zawodnika znajdującego się na przegranej pozycji. Warto zatem szczegółowo analizować statystyki walk, a także zwrócić szczególną uwagę na okres treningowy zawodników czy ich kondycję w trakcie ważenia. Być może dzięki odpowiedniemu podejściu do tematu uda Ci się zgarnąć naprawdę wysokie wygrane typując zawodników potencjalnie słabszych.

Sama oferta przygotowana przez LVBET i NobleBet wygląda naprawdę podobnie. Gracze mogą typować najpopularniejsze wydarzenia, które z pewnością potrafią dostarczyć odpowiednią dawkę silnych emocji. Również liczba rynków jest podobna, choć nie ukrywamy, że mocno ograniczona. Jednak nasz wybór padł na NobleBet, który zaoferował znacznie ciekawsze kursy na te same wydarzenia.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online