Legalni bukmacherzy w Polsce – 3 popularne firmy

Analizujesz, czy warto zarejestrować się u któregoś bukmachera? Wydaje się, że to może być naprawdę dobra decyzja. A szczególnie jak wybierzesz odpowiednie podmioty hazardowe. Jakie firmy bukmacherskie bardzo mocno się rozwijają? Gdzie naprawdę warto mieć swoje konto?

betfan online

Popularny bukmacher STS

Jak kogoś interesują zakłady bukmacherskie, to wprost nie może nie mieć konta w tej firmie hazardowej. W końcu STS to najbardziej popularny podmiot w tej dziedzinie. Pokazują to rozmaite rankingi itp. Co warto wiedzieć na temat STS? Jest to podmiot hazardowy w 100% legalny. Nie brakuje mu doświadczenia, a recenzje nieprzypadkowo są tak bardzo dobre. Z czego wynika popularność tego bukmachera? M.in. możesz liczyć na świetne bonusy na start. Co konkretnie jest oferowane? To chociażby promocja bez depozytu. Jeśli się na nią zdecydujesz, to zainkasujesz 25 PLN. By z niej skorzystać, musisz zaś tylko zarejestrować się oraz wpisać kod promocyjny. Dodatkowo ten podmiot hazardowy oferuje bonus zależny od kwoty premierowego depozytu. Jest to zaś obecnie najważniejsza promocja STS. Jeśli wykonasz pierwszą wpłatę, to otrzymasz 100% do 1200 PLN. Prawda, że sporo? Warunki dotyczące obrotu tymi promocjami są jak najbardziej do zrealizowania. W końcu musisz zagrać tylko za trzykrotność otrzymanej sumy. Po kursie minimalnym wynoszącym 1,91.

Bukmacher Betfan

Warto zainteresować się także tym bukmacherem. Jest on zweryfikowany. Tak samo, jak STS posiada zatem odpowiednie papiery, aby oferować legalne zakłady bukmacherskie. Należy dodać, że ta firma bukmacherska jest na co dzień promowana przez samego Mariusza Pudzianowskiego. Kiedyś najsilniejszego człowieka na świecie. Dzisiaj coraz lepszego zawodnika KSW. Warto dodać, że firma ta zapewnia świetnie bonusy na start. Możesz np. otrzymać zakład bez ryzyka. Aż do kwoty 600 PLN. Musisz tylko zarejestrować konto. Potem trzeba wpłacić pieniądze. Minimalna kwota uprawniająca do skorzystania z tej promocji to zaś 50 PLN. Maksymalnie możesz otrzymać 12 razy tyle. Co jeszcze jest zapewniane? To bonus od drugiego depozytu. Jeśli zdecydujesz się na kolejną wpłatę, to będziesz mógł zainkasować 100% aż do 1000 PLN. Warto dodać, że minimalna kwota, jaką należy wpłacić, to zaś 100 PLN.

Fortuna

Łatwo zaobserwować, że zakłady sportowe stają się coraz popularniejsze. Jeśli chcesz wybrać kolejnego bardzo dobrego bukmachera, to warto zdecydować się na Fortunę. Czym cechuje się ten podmiot hazardowy? Jest to legalna firma bukmacherska, która działa w branży już od 1996 roku. Pod tym względem może zatem pochwalić się największym stażem – ze wszystkich opisywanych dzisiaj podmiotów. Co jeszcze jest ważne? Warto dodać, że ten podmiot hazardowy jest także bardzo dobrze nastawiony do nowych Klientów. Możesz bowiem zainkasować świetne bonusy na dobry początek. Jest to chociażby promocja bez depozytu (20 PLN). Z kolei najważniejsza, na dany moment, promocja Fortuny to zakład bez ryzyka. Jeśli zatem wpłacisz pieniądze do tego bukmachera, to otrzymasz cashback. Aż do 600 PLN. Będzie to zatem dobre zabezpieczenie Twoich interesów. Na wypadek, gdyby pierwszy kupon nie poszedł po Twojej myśli.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online