Jakiego bukmachera wybrać na 2022 rok?

Dużo mówi i pisze się o tym, że warto inwestować swoje pieniądze w zakłady bukmacherskie. Masz podobne odczucia? Uważasz, że znasz się np. na piłce nożnej? Jeśli tak, to warto założyć konto w jednym z polecanych buków, a następnie zarabiać tam kasę. Co zaś wybrać? Jeśli nie masz jeszcze niczego upatrzonego w tym względzie, to dobrze byłoby zapoznać się z kilkoma naszymi, starannie wyselekcjonowanymi, propozycjami.

Bukmacher Betfan

Na pewno warto posiadać konto w Betfan. Dlaczego? Sporo cennych faktów na temat tego legalnego podmiotu hazardowego znajduje się na stronie internetowej Betfan. Okazuje się, że Betfan to dość młoda firma bukmacherska. Ma ona już jednak grono oddanych fanów. A to o czymś świadczy, prawda? Czym w praktyce cechuje się ten podmiot hazardowy? Betfan jest legalny i uczciwy. Możesz zatem zarejestrować się na stronie tego bukmachera bez żadnych obaw. O jakim jeszcze aspekcie nie wolno w tym momencie zapominać? Jeśli wybierzesz Betfan, to będziesz mógł swobodnie obstawiać rozmaite wydarzenia (na kuponach solo lub akumulowanych; decyzja należy do Ciebie). Nie ma problemu, aby typować wydarzenia sportowe lub z innych dziedzin. W końcu Betfan oferuje naprawdę rozmaite zakłady rozrywkowe itd. Dzisiaj (stan na 30 grudnia 2021 roku) masz okazję typować 179 takich opcji. W ofercie znajdują się m.in. zakłady na pogodę, czy politykę itp. Każda osoba znajdzie zatem coś dla siebie, ponieważ oferta jest wyjątkowo urozmaicona.

Co dodatkowo oferuje Betfan?

Są to na pewno znakomite bonusy. Bez żadnego problemu możesz zdecydować się na cashback do 600 PLN. Jak zaś skorzystać z tego właśnie bonusu powitalnego? Warunki są banalne. Trzeba tylko założyć konto oraz wpisać odpowiedni kod promocyjny. To nie wszystko na tej płaszczyźnie. Następnie należy wpłacić pierwszy depozyt. Minimalna stawka to 50 PLN. Z kolei maksymalna (pod kątem tej promocji) to 600 PLN. Co jeszcze oferuje ta profesjonalna, nowoczesna firma bukmacherska? Jest to zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Lojalni, aktywni użytkownicy tego bukmachera mogą dodatkowo liczyć na coś więcej. Chodzi m.in. o podwojenie drugiego depozytu. W tym momencie masz okazję zainkasować konkretnie 100% do 1000 PLN. Tymczasem najniższa stawka (także uprawniająca do skorzystania z tego bonusu) to 100 PLN.

STS

Warto posiadać konto także w tym bukmacherze. Dlaczego? Jest to bez wątpienia legalna firma bukmacherska, która generalnie działa na polskim rynku już od 1997 roku. Dodatkowo masz okazję liczyć na wiele bonusów. Co konkretnie jest jednak tutaj oferowane? To m.in. bonus bez konieczności wpłaty nawet jednego grosza. Wszak STS oferuje bonus bez depozytu w kwocie 25 PLN. Nie ma żadnych przeszkód, aby skorzystać również z najważniejszej, głównej promocji tego bukmachera. Jest to zaś obecnie 100% do 1200 PLN. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że warunki obrotu są bardzo proste do spełnienia. Wszak trzeba zagrać tylko za trzykrotność otrzymanej sumy. Minimalny kurs na każdym z kuponów powinien wynosić 1,91.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online