Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
AKCEPTUJĘ
f1zone f1zone
  • Home
  • Wiadomości F1
    • Robert Kubica
  • Zespoły F1
    • Kick Sauber
    • Visa Cash App RB
    • Alpine
    • Aston Martin
    • Ferrari
    • Haas
    • McLaren
    • Mercedes
    • Red Bull
    • Williams
  • Kontakt
Czytasz: Formuła 1 pozbawi Hamiltona mistrzowskiego tytułu?
Formuła 1Formuła 1
Szukaj
  • Home
  • Categories
  • More Foxiz
    • Blog Index
    • Sitemap
Follow US
© Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.

Formuła 1 - Wiadomości F1

Formuła 1 pozbawi Hamiltona mistrzowskiego tytułu?

Mateusz Wolski
Mateusz Wolski
17 sierpnia 2023

Formuła 1 pozbawi Hamiltona mistrzowskiego tytułu? W 2008 roku Lewis Hamilton triumfował jako zwycięzca swojego inauguracyjnego tytułu F1. Wygląda jednak na to, że po latach brytyjski kierowca może być bliski utraty mistrzostwa. Wynika to z intencji Felipe Massy, ​​który dąży do podjęcia kroków prawnych i zdobycia tytułu dla siebie. Brazylijczyk ostatnio poczynił postępy w realizacji tego celu.

Formuła 1 pozbawi Hamiltona mistrzowskiego tytułu
Formuła 1 pozbawi Hamiltona mistrzowskiego tytułu (Fot. facebook.com/LewisHamilton)

Formuła 1 pozbawi Hamiltona mistrzowskiego tytułu?

W kwietniu Felipe Massa upublicznił swoje plany podjęcia kroków prawnych w celu zmiany wyników sezonu 2008 Formuły 1. Jako kierowca Ferrari w tamtym czasie, ledwo przegrał konkurencję z Lewisem Hamiltonem zaledwie o jeden punkt w oszałamiającym obrocie wydarzeń. Inspiracją do decyzji Massy były słowa Berniego Ecclestone’a.

Spis treści
Formuła 1 pozbawi Hamiltona mistrzowskiego tytułu?Czytaj także:
BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Podczas wywiadu Brytyjczyk zasugerował, że instytucja, której przewodniczy, miała wcześniej wiedzę na temat kontrowersji związanych z „crashgate”, w której zespół Renault manipulował wynikiem GP Singapuru. Formuła 1 i FIA ostatecznie zdecydowały się nie podejmować żadnych działań, aby uniknąć nadszarpnięcia reputacji tego sportu.

Massa niedawno wysłał list prawny zarówno do FIA, jak i właściciela F1, w którym przedstawia swoją sprawę, zanim trafi ona do sądu. 42-latek określa się w dokumencie jako „ofiara spisku” i zarzuca organizacjom zaniedbanie działań w tej sprawie , w wyniku którego stracił tytuł mistrza i miliony euro.


Czytaj także:

  • Wyścig F1 storpedowany przez protest taksówkarzy?
  • Promowanie snusu przez McLarena niemile widziane
  • Wyścigi samochodowe na Igrzyskach Olimpijskich 2028?

„Mówiąc wprost, pan Massa jest prawowitym mistrzem sezonu 2008, a F1 i FIA celowo zignorowały przewinienie, które pozbawiło go tego tytułu. Pan Massa nie jest w stanie na tym etapie w pełni ocenić swoich strat, ale szacuje się, że przekroczą one dziesiątki milionów euro. Kwota ta nie obejmuje poważnych strat moralnych poniesionych przez pana Massę” – napisali prawnicy Brazylijczyka.

Czy formuła 1 pozbawi Hamiltona mistrzowskiego tytułu? Były zawodnik Ferrari wyznaczył dwutygodniowy termin dla F1 i FIA na udzielenie odpowiedzi. W przeciwnym razie podejmie kroki prawne i zażąda wielomilionowego odszkodowania. Brazylijczyk twierdzi, że cała jego kariera potoczyłaby się inaczej, gdyby został mistrzem świata w tamtym sezonie.


🏎️ Kiedy Felipe Massa startował w F1?

Brazylijski kierowca wyścigowy, był kierowcą Formuły 1 w latach 2002–2017


Sprawdź nasze typy bukmacherskie na:

  • sport1.pl
  • blogbukmacherski.pl
  • typydnia.net.pl

0 / 5. Ocen: 0

Previous Article Promowanie snusu przez McLarena Promowanie snusu przez McLarena niemile widziane
Next Article Wyścig F1 storpedowany przez protest taksówkarzy Wyścig F1 storpedowany przez protest taksówkarzy?

Formuła 1

Dlaczego piłka nożna brzmi inaczej w telewizji niż na stadionie? Kulisy realizacji dźwięku w transmisjach

Dlaczego piłka nożna brzmi inaczej w telewizji niż na stadionie? Kulisy realizacji dźwięku w transmisjach

Maksymilian Zalewski

Szybkie 600 zasady gry i wyniki losowania

20 października 2020

Lvbet czy noble gdzie lepiej obstawiać sporty walki

8 maja 2021

Wypłata pieniędzy z wykorzystaniem twarzy

21 maja 2021

3 popularne firmy online

23 grudnia 2021

Jaką firme wybrać na 2022 rok?

2 stycznia 2022

F1 News

  • Robert Kubica
  • Zespoły F1
  • Mapa strony

Formuła 1

  • Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin

F1Zone.pl – serwis poświęcony królowej wyścigów!

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?