Jak zacząć wygrywać z bukmacherem? Analizuj typy bukmacherskie

W 2022 roku chcesz zacząć w końcu wygrywać z bukmacherami, u których masz konto? A może dopiero zamierzasz postawić swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie? Na które podmioty hazardowe zdecydować się w pierwszej kolejności? Jakie są natomiast najważniejsze zasady w czasie typowania?

Warto zdecydować się na legalnego buka – jakiego wybrać?

Zależy Ci na tym, by zdecydować się na odpowiednie podmioty hazardowe? W takim razie firma bukmacherska musi być wybrana bardzo starannie. Na pewno należy zdecydować się na podmioty, które są legalne. Jak to sprawdzać? Bezpośrednio na stronie danego bukmachera. W razie czego zawsze możesz przecież skonsultować się z kimś z Działu Obsługi Klienta. Co jeszcze jest tutaj polecane? To zweryfikowanie Rejestru Domen Zakazanych. Warto zaś zająć się tym właśnie zagadnieniem jeszcze przed zarejestrowaniem konta. Trzeba wiedzieć, że obecnie bardzo polecanym bukmacherem online jest Betfan.

Czy jednak rzeczywiście warto mieć tam swoje konto? Zdecydowanie tak. W końcu jest to sprawdzona firma hazardowa, która nie ma problemów, jeśli chodzi o legalność. To oznacza, że każdy może tam wygrywać (zgodnie z prawem) pieniądze. Co jeszcze ma tutaj spore znaczenie? Następna ważna kwestia jest taka, że nowoczesna firma bukmacherska Betfan zapewnia świetne kursy. Tak samo, jak hojne bonusy. Jeśli bowiem będziesz użytkownikiem tego podmiotu hazardowego, to zgarniesz m.in. cashback do 600 PLN, zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN oraz podwojenie depozytu (100% do 1000 PLN).

Wybierz odpowiednią dla siebie dyscyplinę…

Zarejestrowałeś się właśnie w Betfan? W takim razie podjąłeś bardzo dobrą decyzję. Na pewno szybko się o tym przekonasz. Teraz czas dowiedzieć się, co grać i jak należy to robić. Typy na dzis powinny być starannie analizowane. Najlepiej zdecydować się na odpowiednią dla siebie dyscyplinę. Od razu warto w tym miejscu zaznaczyć, że możesz wybrać przeróżne sporty, to fakt. Zaleca się jednak, by skoncentrować się tylko i wyłącznie na jednej dyscyplinie. Najlepiej na takiej, na której obecnie najbardziej się znasz.

Na co dzień oglądasz np. spotkania angielskiej Premier League? W takim razie warto obstawiać kupony (solo albo akumulowane) z tej ligi itp. Należy dążyć do tego, by stawać się coraz większym ekspertem od świata bukmacherki. Im większe doświadczenie, kwalifikacje, tym będziesz miał większe szanse na regularne triumfy w podmiotach hazardowych. Nie zaleca się zaś grania wszystkich dyscyplin, ponieważ nie ma możliwości, aby być ekspertem zarówno od piłki, tenisa, czy hokeja na lodzie itd.

Graj single albo duble

Nie można grać zbyt wielu wydarzeń na jednym kuponie. A to częsty błąd, który jest niestety powielany przez osoby początkujące. Eksperci wyraźnie zaś rekomendują, by przede wszystkim stawiać single albo duble. Wówczas jest większe prawdopodobieństwo tego, że uda Ci się wygrać. Co jeszcze się liczy? Poza tym nie zabraknie Ci czasu, by dokładnie przeanalizować wszystkie wydarzenia z Twojego kuponu.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online