Umowa sponsorska pomiędzy STS a Widzewem Łódź 

Operatorzy zakładów sportowych chętnie wykładają pieniądze na sponsoring lokalnych drużyn i zawodników. Widzew Łódź dołączył do nich już wiele lat temu za sprawa kontraktu z operatorem marki Noblebet. W ostatnich dniach doszło jednak do podpisania nowej umowy z największym polskim domem bukmacherskim. Wraz z ponownym rozpoczęciem gry na poziomie Ekstraklasy jest to chyba najlepszy news dla kibiców z Łodzi.

W lipcu 2022 roku Widzewa stał się kolejnym po Lechu Poznań, Jagiellonii Białystok, Zagłębiu Lublin czy Górniku Łęczna reprezentantem Ekstraklasy, na którego koszulkach pojawi się logotyp STS. Umowa największego polskiego operatora STS, posiadającego blisko 50% udziału w rynku, przejdzie zapewne do historii klubu. Została ona podpisana na trzy sezony. W ramach jej zapisów logotyp STS ozdobi rękawy strojów, zawita na bandach LED i pojawi się także na koronie stadionu w Łodzi.

Nieoficjalnie wiadomo również, iż dom bukmacherski podejdzie niestandardowo do promocji. Kibice klubu będa mogli wziąć udział w  niestandardowych działaniach marketingowych takich jak aktywacje.

Do pozostałych sponsorów łódzkiego klubu należą:

  • DiMedical (sponsor strategiczny)
  • ZCB Owczary Termoton (sponsor główny)
  • Murapol (sponsor oficjalny)
  • Kappa (sponsor techniczny)
  • Westminster (sponsor strefy VIP)
  • Salvum (sponsor zwykły)
  • ET Promo (sponsor zwykły)

Obecność logotypów operatorów oferujących zakłady sportowe nie jest niczym nowym. Zarówno Bundesliga, jak i Premier League czy Serie A od dłuższego czasu korzystają z pieniędzy bukmacherów w celu poprawy jakości szkoleń i innych wydatków. W Polsce kontrakty sponsorskie nie są aż tak intratne jak w przypadku czołowych światowych lig. Nic dziwnego – kluby znad wisły zajmują 28 miejsce w tabeli lig światowych sporządzonych przez FIFA i cieszą się znacznie mniejszą popularnością niż AC Milan, Liverpool, Real czy Bayern.

Więcej o sponsorze Widzewa Łódź

Grupa STS to największa firma bukmacherska w Polsce, która działa również na arenie międzynarodowej. Firma działa na kilkunastu rynkach europejskich, a jej usługi dostępne są m.in. w Wielkiej Brytanii, gdzie posiada swoją licencję. Dzięki dynamicznemu rozwojowi w ostatnich latach STS zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacząco zwiększając swój udział w rynku, który wynosi około 50%.

STS nieustannie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki czemu wyprzedziła krajowych konkurentów. STS świadczy usługi online nie tylko poprzez swoją stronę internetową, ale także jej wersję mobilną oraz aplikacje dedykowane systemom Android i iOS. Firma stale poszerza swoją ofertę, udostępniając m.in. więcej zakładów na żywo i umacniając swoją pozycję lidera w segmencie e-sportu. Wspomniany operator posiada także wyjątkowy system wypłat – STSpay – umożliwiający szybkie przelewy wygranych z zakładów przez 7 dni w tygodniu od godziny 10:00 do 24:00. STS, wskutek inwestycji kapitałową w czeską firmę Greep, stał się współwłaścicielem wykorzystywanego przez siebie systemu bukmacherskiego BetSys.

Operator stale oferuje ciekawe bonusy. Promocje w STS obejmują między innymi bonusy dla nowych i stałych graczy, bonusy od depozytu, zwroty gotówki w postaci cashbacków, dające możliwość złożenia zakładów bez ryzyka, ponadto ubezpieczenia zakładów na niektóre dyscypliny, bonusy bez depozytów w postaci free betów, bonusy urodzinowe i inne premie okolicznościowe. Otrzymamy tutaj również premie za polecenie znajomego (akcja Zaproś Kumpla). Także stali bywalcy mogą liczyć na specjalne traktowanie dzięki loży VIP.

Dzięki sprawnemu systemowi obsługi klienta 24/7, STS jest w stanie doskonale odpowiedzieć na stały napływ klientów. Dodatkowo operator oferuje możliwość oglądania wydarzeń sportowych live w Internecie, za pośrednictwem streamingów STS TV. Usługa dostępna jest również dla użytkowników urządzeń mobilnych Android i iOS. Każdego miesiąca firma zapewnia transmisje do 5 500 wydarzeń sportowych, w tym futbolu, tenisa, siatkówki, koszykówki i innych sportów.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu i dzisiaj jest największym prywatnym inwestorem na krajowym rynku sponsorskim. Firma jest oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski, sponsorem strategicznym Lecha Poznań, sponsorem głównym Jagiellonii Białystok, a także oficjalnym bukmacherem Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Polskiej Ligi Siatkówki, Anwilu Włocławek, Futsal Ekstraklasy czy innych klubów i związków sportowych. STS zajmuje się również wspieraniem e-sportu.

Firma została założona w 1997 roku. Firma posiada nowoczesne punkty przyjmowania zakładów, które znajdują się w każdym większym mieście w Polsce – łącznie około 450 takich placówek w Polsce. Spółka STS daje zatrudnienie ponad 1500 osobom.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online